Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Тривожна сигналізація

Індивідуальний підхід до забезпечення охорони кожного об’єкта і оригінальне проектування системи охорони;

Консультації щодо поліпшення ступеня захисту об’єкта та оптимізація витрат на охорону;

Моментальне і потайне оповіщення охоронної фірми про напад, швидкий виїзд мобільної групи на місце скоєння злочину;

Повна несподіванка для зловмисників, які не встигають підготуватися до приїзду охорони або залишити місце злочину;

Гарантійне і пост гарантійне обслуговування: наші фахівці швидко і якісно усунуть будь-які питання, що виникли з обладнанням.

Причини по яким обирають Шериф:

деньги1 авто1 оператор2_1 пистолет1 технологии1
Наявність матеріальної відповідальності до 100 000 грн  Велика кількість груп реагування: 25 авто і 3 мото-екіпажів  Злагоджена та безперебійна робота операторів пульта спостереження і груп швидкого реагування 24/7  Групи реагування оснащенні найсучаснішими і передовими засобами захисту Високі технології і регулярне підвищення кваліфікації персоналу 

Питання що часто виникають: 

  1. Як працює пультова охорона? ПРИ закритті МАФу / магазину ви натискаєте на клавіатурі свій унікальний код. Протягом 30 сек. ви повинні залишити приміщення. З цього моменту оператори пультової охорони спостерігають об’єкт. У разі спрацювання хоча б одного з датчиків, спрацьовує сигнал ТРИВОГА і диспетчер негайно направляють на об’єкт групу швидкого реагування.
  2. Якщо у мене є обладнання, скільки коштує підключення до вас на пульт? У цьому випадку, виїжджають технічні фахівці, якщо Ваше обладнання підходить для підключення на наш пульт, ми підключимо Вас безкоштовно.
  3. Що робити якщо виникає позаштатна ситуація (крадіжка, буйний покупець) під час роботи магазину? У такому випадку ми рекомендуємо установку тривожної кнопки, при натисканні на яку спрацьовує тривога на пульті охорони. У цьому випадку наша група реагування буде у вас в лічені хвилини.
  4. Як швидко приїде група швидкого реагування? Групи швидкого реагування патрулюють у кожному районі Києва і розташовані таким чином, щоб найвіддаленіший об’єкт від групи був не далі ніж 5 км.
  5. Що буде якщо мій МАФ / магазин спробують демонтувати? На цей випадок ми встановлюємо датчик «на відрив», при його спрацьовуванні наші групи виїжджають на сигнал і відразу ж ставлять до відома господаря про дану ситуацію.
  6. Що буде якщо постійно буде перериватися сигнал з торговою точкою? Наша група швидкого реагування чергуватиме поки не приїде господар або уповноважена особа.
  7. Як іде передача даних – по радіоканалу, телефонної лінії або GSM-каналу? Ми використовуємо найбільш надійний канал передачі даних – GSM-канал. Таким чином, обдурити систему неможливо.
  8. Скільки у мене є часу, щоб зняти МАФ / магазин з сигналізації? Сигналізація повинна бути знята протягом 30 сек. Якщо з якоїсь причини ви не встигли вкластися в цей час, обов’язково зателефонуйте на один з пультових номерів і повідомте, що це ви.
  9. Скільки коштує помилковий виклик? Так як, через помилкових викликів втрачається багато часу, тому ввели оплату – 100 грн. за помилковий виклик.
  10. Що буде, якщо мене пограбують, а ви не встигнете приїхати? Несете ви в цьому випадку матеріальну відповідальність? Ми несемо матеріальну відповідальність, яка прописана в договорі на обслуговування охоронної сигналізації.

Тривожна сигналізація

При виникненні нештатних ситуацій, наприклад, збройне пограбування, найважливішим чинником усунення є швидке оповіщення охоронного агентства. При цьому мається на увазі, що людина перебуває в ситуації, коли скористатися стандартними засобами зв’язку (набрати номер телефону і повідомити про подію) неможливо. Це відбувається, якщо жертва знаходиться в прямій видимості зловмисників, які можуть загрожувати їй зброєю або фізичною розправою.

У таких ситуаціях використовується перевірена в багатьох країнах протягом не одного десятка років схема, коли на охоронюваному об’єкті встановлюється тривожна сигналізація, звана в народі «тривожною кнопкою».

Якою має бути схема установки тривожної сигналізації? Максимально простий і ефективною. Тривожна кнопка повинна бути одночасно непомітною для правопорушників і перебувати в межах досяжності для людини, яка стала жертвою нападу або свідком проникнення осіб на охоронюваний об’єкт.

Для магазинів тривожну кнопку найкраще обладнати під прилавком, де її можна непомітно натиснути. Для складів і офісів її краще розташувати в приміщенні охорони. Але одним з оптимальних рішень є використання бездротових технологій, коли тривожна кнопка активується віддалено. Для цих цілей можуть служити, наприклад, спеціальні брелоки, які можна розмістити на поясі або в спеціальній кишені й торкнутися непомітним рухом руки, навіть перебуваючи в небезпечній ситуації.

Після надходження сигналу на пульт централізованого спостереження, оператор направляє на об’єкт найближчу групу мобільного реагування, яка нейтралізує зловмисників.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Розгорнути
Акції та новини

Акція завершена 30.04.18! БЕЗКОШТОВНО надаємо обладнання для охорони об’єктів при установці сигналізації. Пропозиція поширюється як на приватні, так і на…

Устежити за всіма напрямками крадіжок, звичайно, поки нереально, але може спробувати почати хоча б з чогось? Наприклад, з охорони автомобіля…

Матеріальна відповідальність передбачена в якості гарантії для наших клієнтів у вигляді компенсації суми яка вказана в договорі. Як правило це…

Надаємо розстрочку на охорону для: Приватної власності (Квартира, будинок і т.д.); Комерційної нерухомості (Магазин, офіс, склад). У наш криміногенний час,…

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua