Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Супровід інкасації

Підготовка: всі співробітники пройшли спеціальну підготовку, психологічно стійкі і знаходяться в чудовій фізичній формі.

Екіпірування: від газового балончика до вогнепальної зброї, у тому числі і натільні комплекти: шолом, бронежилет і т.д.

Моніторинг та планування: постійне спостереження по всьому маршруту слідування і розробка індивідуальних маршрутів з урахуванням багатьох факторів.

Довіра і досвід: десятки банків і фінансових установ України довіряють нам охорону своїх грошей. Ми ж, у свою чергу, серйозно і професійно ставимося до взятих на себе зобов’язаннях.

Супровід інкасації

Забезпечення безпеки діяльності інкасаторів і касирів, надійний супровід матеріальних цінностей при транспортуванні та інкасації, вимагає від співробітників охорони спеціальних навичок і професійної підготовки. Такі співробітники охорони, що займаються супроводом інкасації, проходять особливий відбір і спеціальну підготовку. Кожний з наших охоронців психічно врівноважений, має чудову фізичну підготовку та готовий до будь-яких нештатних ситуацій. Обов’язковою умовою роботи в групі супроводу є постійні тренування та тренінги. Контроль над охоронним супроводом інкасації на всьому маршруті цілодобово здійснює оперативна чергова служба.

Співробітники спеціалізованого департаменту Шериф індивідуально розроблять проект супроводу інкасації, дадуть експертну оцінку. Нададуть консультацію з установки додаткових технічних засобів охорони на транспортний засіб, а також на об’єктах інкасації.

Вже більше 10-ти банківських і фінансових установ Києва та України довірили охорону своєї інкасації нашому підприємству «Шериф», так як ми серйозно ставимося до виконання взятих на себе зобов’язань і цінуємо наших клієнтів.

Ми забезпечимо безпеку доставки цінного вантажу в потрібний пункт призначення у встановлений час.

 

ШЕРИФ – ЗАХИЩАТИ ТА ОХОРОНЯТИ.

Дізнатися вартість послуги супровід інкасацї можна надіславши запит на електронну пошту office@www.sheriff.com.ua або подзвонивши за телефоном у Києві (044) 500-1-911.

Завжди Вам раді!

Більше про супровід інкасаторів читайте в наших статтях:

Як організувати супровід інкасаторів і перевезення матеріальних цінностей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Розгорнути
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua