Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Системи відеоспостереження

Лояльні ціни: на монтаж і налаштування систем відеоспостереження. Виклик фахівця для обстеження і консультації – БЕЗКОШТОВНО;

Сучасні технології: встановлення систем відеоспостереження останнього зразка, їх перевага полягає в тому, що вони підтримують цифрові протоколи і, як наслідок, можуть передавати дані по різними типами мереж, в тому числі і по Інтернету;

Індивідуальний план: наші фахівці не тільки зроблять монтаж і налаштування відеоспостереження, а й розроблять індивідуальний план установки камер;

Аудит: наші фахівці визначать найбільш вразливі місця об’єкта, де відеоспостереження повинно вестися постійно, і проведуть консультації з відповідальним персоналом безкоштовно.

5 вагомих причин, через які ми рекомендуємо встановити систему відеоспостереження:

1. Стримуючий чинник:

Не потрібно бути хорошим психологом для того, щоб розуміти, що навіть вивіска на паркані «Обережно, злий собака» матиме відлякуючий ефект для злочинця, хоч ніякої собаки у дворі і не буде. Наявність камер відеоспостереження на об’єкті має аналогічний ефект – не всякий злодій ризикне піти на злочин, знаючи, що кожен його крок буде зафіксований на відео. Примудритися не потрапити в кадр – свого роду мистецтво. 99% з 100, що злочинець швидше вибере інший об’єкт, де немає ні охорони, ні відеоспостереження.

2. Попередження крадіжки:

Звичайно ж, сама система відеоспостереження не зловить злодія за руку, коли той спробує поцупити що небудь. Зате ви зможете оперативно відреагувати на зовнішню крадіжку. Камери відеоспостереження будуть вашими очима і вухами. Ви зможете відслідковувати ситуацію в торговому залі / офісі / складі та вести спостереження за тими місцями, де розташований найцінніший і дорогий товар. Найбільш ефективно ця система буде працювати в тандемі з фізичною охороною. Охоронець лише посилюватиме позиції, моментально реагуючи на ситуацію.

3. Контроль за діями персоналу магазину:

«Довіряй, але перевіряй» – всі знають цю приказку, але не всі власники компаній схильні критично поставитися до роботи своїх співробітників. А дарма: поспостерігавши за поведінкою співробітників на робочому місці через призму відеокамери, ви можете побачити багато цікавого. Система відеоспостереження дозволить контролювати дії персоналу під час розвантаження та прийому товару, при спілкуванні з покупцями, при касових розрахунках. Знаючи, що на підприємстві встановлені камери моніторингу, співробітники будуть більш дисципліновані, що дозволить вирішити проблему низької продуктивності праці.

4. Ведення відеоархіву:

Як часто ми нарікаємо на те, що в спірній ситуації ми не зафіксували її на відео? У разі претензій до вашої компанії (продавець поводився некоректно, відвідувач розбив цінну річ і не хоче платити, на касі неправильно дали здачу) на допомогу прийде відеозапис, яка виступить доказом правоти тієї чи іншої сторони. У суперечці з звичайним скандалістом і провокатором запис з камери спостереження допоможе захистити вашу сторону і оскаржити всі наявні скарги.

5. Відеоспостереження через Інтернет:

Якщо у вас відкрита велика торговельна мережа, то, напевно, складно встежити за діяльністю магазинів у різних кінцях міста, а в окремих регіонах вже тим більше. І тут на допомогу бізнесменові приходять сучасні цифрові технології. Встановивши відеоспостереження на підприємстві, його філії в іншій області або за кордоном, керівник зможе моніторити роботу компанії віддалено на комп’ютері, планшеті або смартфоні. Погодьтеся, що це істотно заощадить час і фінанси на регулярний об’їзд магазинів для управління і контролю за роботою персоналу.

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження дозволяють встановлювати відеоконтроль за об’єктами будь-якої складності, а робота на ньому, оперативного персоналу ,не вимагає високої кваліфікації.

У якості пристроїв запису використовують як цифрові відеореєстратори (DVR), так і звичайні комп’ютери з платою відеозахоплення. Серед переваг відеореєстраторів можна виділити функції квадратора (мультиплексора), відеодетектора руху, відеомагнітофона і т.д. Також сучасні відеореєстратори обладнані мережевим або модемним інтерфейсом, що дозволяє передавати відеодані по IP протоколу. На відміну від DVR системи побудовані на базі персональних комп’ютерів має більш широкий діапазон функціональних можливостей, високу продуктивність і ємність архівів, а також звичний для користувачів ПК інтерфейс.

Також як конкурентоздатну альтернативу відеоспостереження, слід відзначити системи мережевого або IP-відеоспостереження, основою для яких є IP-камери. Такі системи не вимагають прокладки додаткових ліній зв’язку, передача даних відбувається по мережевій інфраструктурі, побудованої на протоколі IP. Контроль і адміністрування системи здійснюється з будь-якого комп’ютера, що має доступ в мережу і спеціальне ПО. IP-камери за ціною набагато перевищують вартість аналогових камер, але, зберігаючи такий темп розвитку виробництва, незабаром вони стануть більш доступними.

Фахівці Холдингу охоронних підприємств «Шериф» індивідуально розроблять проект об’єкту, що охороняється, дадуть експертну оцінку, рекомендації з поліпшення ступеня захисту об’єкта. Нададуть консультацію з установки технічних засобів охорони.

ШЕРИФ – ЗАХИЩАТИ ТА ОХОРОНЯТИ.

Отримати консультацію, а також замовити послуги можливо зателефонувавши до нас:
(044) 500-84-09
Або скористатися нашим e-mail: office@www.sheriff.com.ua

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Розгорнути
Акції та новини

Акцію завершено! Для того щоб організувати систему IP відеоспостереження – досить встановити невелику IP камеру, яку можна придбати в інтернет-магазині…

У 2013 році в Україні здали в експлуатацію 542 об’єкта, які відносяться до різних категорій. Окрім нового житла, в столиці…

Невеличкі продуктові крамниці, магазини одягу, великі мережеві супермаркети – в таких об’єктах йде постійний потік грошей і відвідувачів. Ясна річ,…

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua