Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охорона територій великої протяжності

Лояльні ціни: на укладення договору про охорону територій великої протяжності (агрокомплексів, заповідників, трубопроводів, лісництв і т.д.);

Спеціальні автопатрулі: легкові автомобілі, автомобілі підвищеної прохідності типу УАЗ Patriot, колісні квадроцикли та інші. Подібна комплектація рухомого складу дозволяє здійснювати ефективне патрулювання на пересічній місцевості;

Наявність сезонного спецтранспорту: квадроцикли на гусеничному ходу та інша спецтехніка. Це дозволяє нести патрульну службу, незважаючи на погодні умови і опади;

Охорона зі службовими собаками: огляд місцевості і приміщень, запобігання крадіжок і незаконних проникнень на територію, що охороняється;

Індивідуальний план патрулювання: на об’єкті визначаються найбільш вразливі місця, розробляються оптимальні маршрути проходження патрулів і їх альтернативні варіанти. Консультація та обстеження безкоштовно.

Поширені запитання:

1. Чому автопатрулирования, а не стаціонарний пост охорони?

Ставити стаціонарні пости фізичної охорони на території в 5 га – це як мінімум марна затія, а як максимум – затія на сотні тисяч гривень. Невигідно, нераціонально і неефективно. Правильним рішенням у цій ситуації буде організувати на великому ділянці землі автопатрулирования.

2. Як ви складаєте графік патрулювання?

Графік патрулювання не повинен співпадати з дня на день – краще, щоб він був хаотичним. Тільки тоді потенційні злодії не зможуть підлаштуватися і знайти лазійку?

3. Як убезпечити територію на проблемних ділянках?

А на проблемних ділянках професіонали використовують «Хлопавки» миттєвої дії. Вони працюють за принципом розтяжки, але не ранять порушника. За рахунок гучного хлопка відмінно привертається увага. Розтяжки типу «Ракетниця» мають свій «красивий» ефект – їх видно на відстані до 5 км.

4. Яким повинен бути патрульний автомобіль?

В якості технічного засобу повинен використовуватися транспорт спеціальної модифікації. Це автомобілі підвищеної прохідності (позашляховики), квадроцикли на гусеничному ходу, які дуже ефективні на лісистій місцевості і горбистих просторах.

5. Чим повинен бути оснащений автопатруль?

Для подолання серйозних перешкод автопатруль «Шерифа» завжди укомплектований цілим набором незамінних пристосувань. Зокрема, бензопилою для оперативної боротьби з колодами, які загороджують дорогу. Для подолання пісків, боліт, канав і сніжної цілини у команди є Сенд-траки – металеві профільовані пластини з отворами.

6. Як диспетчер відстежує переміщення автопатруля?

Автомобіль патруля оснащений супутниковою системою спостереження. Завдяки GPS-спостереженню диспетчери компанії цілодобово моніторять роботу і переміщення патрулів. При оперативній відпрацюванні квадрата за допомогою GPS-спостереження охоронці можуть краще зорієнтуватися на місцевості.

7. Як відбирають охоронців в автопатруль для охорони територій великої протяжності?

Звичайні охоронці в автопатрулі потрапляють лише після додаткового навчання, оскільки член цієї команди повинен володіти набором певних навичок. Ідеальний варіант – охоронець з задатками «слідопита-оперативника», якого вчать виживати на пересіченій місцевості. Крім оперативних навичок, охоронець автопатруля вміє встановлювати технічні автономні засоби охорони в польових умовах. Відмінно їздить по бездоріжжю і не боїться нестандартних ситуацій.

Охорона територій великої протяжності. Автопатрулі.

  • охорона агрокомплексів;
  • охорона заповідників;
  • охорона посівних на всіх етапах;
  • охорона сільськогосподарських угідь;
  • охорона трубопроводів;
  • охорона лісництв;
  • охорона ліній електропередач;

Охорона територій великої протяжності здійснюється силами мобільних автопатрулів «Шериф», обладнаних супутниковою системою стеження і спецзасобами охорони.

Силами мобільного підрозділу Шериф вирішуємо завдання охорони територій з великою протяжністю, тобто територій, які неможливо по всьому периметру обладнати надійною огорожею та виставити стаціонарні пости. Матеріально-технічна база підрозділу дозволяє використовувати сезонний транспорт (зимові квадроцикли на гусеничному ходу, квадроцикли на колесах, УАЗ Patriot, спецтехніку) – увесь транспорт маркований охоронною символікою. Координацію роботи автопатрулів і відстеження їх переміщення здійснює цілодобовий диспетчерський цент.

ШЕРИФ – ЗАХИЩАТИ ТА ОХОРОНЯТИ.

Отримати консультацію, а також замовити послуги можливо зателефонувавши до нас:

(044) 500-84-09
Або скористатися нашим e-mail: office@www.sheriff.com.ua

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Розгорнути
Акції та новини

У цій частині статті ми розглянемо такі важливі аспекти у виборі надійної охоронної фірми, як комплексний підхід до надання послуг,…

За світовими мірками приватний охоронний бізнес в Україні ще не увійшов у фазу зрілості, зараз він в стадії активного розвитку….

Їдеш за містом, куди не кинь – безкраї поля. Колоситься пшениця, зростає соняшник. Тиша та благодать … А як можна…

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua