Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охорона та супровід вантажу

Досвідчені охоронці: для супроводу вантажів залучаються співробітники з досвідом роботи та спецпідготовкою;

Доступна ціна: вартість послуги не залежить від вартості вантажу, який Ви перевозите;

Гарантована безпека: озброєні охоронці на спецтранспорті в повній екіпіровці, які володіють навичками боротьби Панкратіон;

Конфіденційність: збереження в таємниці причин виклику, особистості замовника і змісту вантажу;

Матеріальна відповідальність: гарантія безпеки вашого вантажу, ми відповідаємо за те що супроводжуємо.

Охорона та супровід вантажів по всій території України

Охорона та супровід вантажу здійснюється різними видами транспорту:

  • автомобільним
  • залізничним
  • водним

Охорона вантажів – це послуга, яка вимагає від співробітників охорони спеціальних навичок. Охоронці , які займаються супроводом вантажів, проходять особливий відбір і спеціальну фізичну підготовку зі спортивного єдиноборства Панкратіон , деякі з них мають чемпіонські титули. Кожен з наших охоронців психологічно стійкий, має чудову фізичну підготовку і готовий до будь нештатних ситуацій. Обов’язковою умовою роботи в групі супроводу вантажу є постійні тренування і тренінги. Для кожного маршруту розробляється найбільш оптимальна схема руху із зазначенням безпечних місць відпочинку , автозаправок , станцій технічного обслуговування , медичних установ , постів ДАІ. Контроль над охороною та супроводженням вантажу на всьому маршруті цілодобово здійснює оперативна чергова служба Шериф . Для перевезення матеріальних цінностей наша компанія надає спеціальні транспортні засоби і машину супроводу, обладнану кнопкою тривожної сигналізації та GPS- трекером . Всього для забезпечення безпеки вантажу можуть бути задіяні одночасно до 20 осіб і 2-3 машини супроводу зі спеціальним охоронним маркуванням. Для кожного випадку передбачена індивідуальна матеріальна відповідальність. Кожен співробітник забезпечений засобами мобільного зв’язку. При необхідності надамо додаткову послугу з GPS- моніторингу транспортного засобу або самого вантажу, для відстеження маршруту пересування , а також передачі сигналу «Тривога ». При отриманні сигналу «Тривога» на Пульті GPS- моніторингу « Шериф », оперативний черговий направить найближчу групу мобільного реагування на місце, за чіткими координатами розташування , для надання допомоги . Протягом всього маршруту Замовнику надається докладна інформація про прямування вантажу.

Співробітники спеціалізованого департаменту «Шериф » індивідуально розроблять проект супроводу вантажу , дадуть експертну оцінку. Проведуть консультацію по установці технічних засобів охорони. Запропонують оптимальний варіант проекту охорони , враховуючи при цьому можливості бюджету підприємства на рішення даної задачі безпеки.

Багаторічний досвід супроводу різних вантажів, дає нам можливість легко справлятися зі складнощами які можуть підстерігати на маршруті проходження вантажу . Ми забезпечимо безпеку доставки вантажу в потрібний пункт призначення в призначений час.

ШЕРИФ – ЗАХИЩАТИ І ОХОРОНЯТИ

Отримати консультацію , а також замовити послугу можна за телефоном

(044) 500-84-09
Або по e-mail: office@www.sheriff.com.ua

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Розгорнути
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua