Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охорона кафе і ресторанів (HoReCa)

Лояльні ціни: при постановці кафе чи ресторану на пульт охорони, обладнання та його подальшого обслуговування;

Прибуття груп швидкого реагування за лічені хвилини: У кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування. Розподіл груп з максимальною ефективністю, враховуючи заторри і розмір району;

Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна;

Установка додаткового обладнання: тривожна кнопка, камери відеоспостереження, датчики руху, датчики відкриття дверей, датчиків розбиття скла. Протипожежна сигналізація і датчики задимлення;

Гарантійне і постгарантійне обслуговування: наші фахівці швидко і якісно усунуть будь-які питання, що виникли з обладнанням;

Аудит: ми можемо безкоштовно провести аудит і виявити слабкі місця вашого ресторану, з точки зору безпеки і надати комплексне рішення по виявленим недолікам.

Причини по яким обирають Шериф:

деньги1 авто1 оператор2_1 пистолет1 технологии1
Наявність матеріальної відповідальності до 100 000 грн  Велика кількість груп реагування: 25 авто і 3 мото-екіпажів  Злагоджена та безперебійна робота операторів пульта спостереження і груп швидкого реагування 24/7  Групи реагування оснащенні найсучаснішими і передовими засобами захисту Високі технології і регулярне підвищення кваліфікації персоналу 

Питання що часто виникають: 

1. Як працює пультова охорона? При відкритті кафе/ресторану ви натискаєте на клавіатурі свій унікальний код. Протягом 30 сек. ви повинні залишити приміщення. З цього моменту оператори пультової охорони спостерігають об’єкт. У разі спрацювання хоча б одного з датчиків, спрацьовує сигнал ТРИВОГА і диспетчер негайно направляють на об’єкт групу швидкого реагування.
2. Якщо у мене є обладнання, скільки коштує підключення до вас на пульт? У цьому випадку, виїжджають технічні фахівці, якщо Ваше обладнання підходить для підключення на наш пульт, ми підключимо Вас безкоштовно.
3. Що робити якщо виникає позаштатна ситуація (крадіжка, буйний або просто не бажаний гість) під час роботи ресторану? У такому випадку ми рекомендуємо установку тривожної кнопки, при натисканні на яку спрацьовує тривога на пульті охорони. У цьому випадку наша група реагування буде у вас в лічені хвилини. Або замовити фізичну охорону, яка миттєво вирішить таке питання.
4. Як швидко приїде група швидкого реагування? Групи швидкого реагування патрулюють у кожному районі Києва і розташовані таким чином, щоб найвіддаленіший об’єкт від групи був не далі ніж 5 км.
5. Що буде якщо постійно буде перериватися сигнал з рестораном після закриття? Наша група швидкого реагування чергуватиме поки не приїде господар або уповноважена особа.
6. Як іде передача даних – по радіоканалу, телефонної лінії або gsm-каналу? Ми використовуємо найбільш надійний канал передачі даних – gsm-канал. Таким чином, обдурити систему неможливо.
7. Скільки у мене є часу, щоб зняти моє кафе з сигналізації? Сигналізація повинна бути знята протягом 30 сек. Якщо з якоїсь причини ви не встигли вкластися в цей час, обов’язково зателефонуйте на один з пультових номерів і повідомте, що це ви.
8. Скільки коштує помилковий виклик? Так як, через помилкових викликів втрачається багато часу, тому ввели оплату – 100 грн. за помилковий виклик.
9. Чи можуть охоронці контролювати внутрішні переміщення цінностей або виконувати ще якісь функції? Так, всі умови прописуються в договорі при постановці на охорону. Охоронець може вести як облік своєчасного приходу/відходу персоналу на роботу, так і перевіряти те що виносять співробітники.
10. Що буде, якщо мене пограбують, а ви не встигнете приїхати? Несете ви в цьому випадку матеріальну відповідальність? Ми несемо матеріальну відповідальність, яка прописана в договорі на обслуговування охоронної сигналізації, як правило це до 100000 грн, в окремих випадках сума може бути більше.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 3.33 из 5)
Loading...
Розгорнути
Акції та новини

Акція завершена 30.04.18! БЕЗКОШТОВНО надаємо обладнання для охорони об’єктів при установці сигналізації. Пропозиція поширюється як на приватні, так і на…

Матеріальна відповідальність передбачена в якості гарантії для наших клієнтів у вигляді компенсації суми яка вказана в договорі. Як правило це…

Надаємо розстрочку на охорону для: Приватної власності (Квартира, будинок і т.д.); Комерційної нерухомості (Магазин, офіс, склад). У наш криміногенний час,…

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua