Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Комплексний захист бізнесу

Антирейдерські заходи: комплексний захист від незаконного захоплення майна. Фізична та юридична допомога.

Захист бренду, торгової марки і товарного знака. Юридична допомога із захисту інтелектуальної власності та фізичний захист інтелектуальних прав – вашого бізнесу.

Захист підприємців при: обшуках, виїмках, допитах. Контроль перевіряючих.

Підготовка-інструктаж персоналу до «маски-шоу» (тренінг). Як себе вести, що робити, що говорити, кому говорити?

Комплексний аудит бізнесу: виявлення адвокатами і службою фізичної охорони слабких місць як технічно, так і юридично. Рятівний план по «зміцненню» підприємства. Аудит ризиків.

Що таке комплексний захист бізнесу?

Захист бізнесу і Холдинг ШЕРИФ йдуть нога в ногу вже давно. З недавнього часу цей напрямок перейшов в окрему послугу і працює вже в парі з професійними адвокатами. Фахівці з безпеки і юридичний відділ забезпечать повний захист підприємства від впливу внутрішніх та зовнішніх чинників впливу. Робота по захисту компанії побудована таким чином, щоб попередити можливу загрозу. Так само ми гарантуємо оперативну допомогу при обшуку, виїмках, рейдерському захопленні. Маючи за плечима багаторічний досвід в цьому напрямку – у наших фахівців завжди знайдеться план з рішенням вашої проблеми.

Добре йдуть справи і ви працюєте «по білому»?

Відмінно! Але в нашій державі це не привід для похвали, а навпаки, маячок, що у вас є гроші і з вас можна «поживитися» або зовсім «віджати» бізнес! Останнім часом тільки й розмов про те, що прийшли перевіркою в it-компанію, вилучили сервери, дороге обладнання, допитали працівників, вибили потрібні свідчення. Ще один недавній приклад рейдерського захоплення – на територію поліграфічного підприємства «Тріада» (м.Київ, київська область) увірвалися близько 30 озброєних чоловіків.

Хто може до вас прийти?

Податкова інспекція – це не єдина організація, яка може перевірити підприємство, так само існує безліч організацій, які з радістю захочуть відкусити ласий шматок вашого прибутку. В Україні на даний момент діє мораторій на перевірки бізнесу, що трохи полегшило життя бізнесу, але все ж залишилися вибіркові перевірки, в тому числі і по «анонімним скаргами» небайдужих громадян.

Життя підприємцям можуть ускладнити і рейдери. Ускладнити в кращому випадку, в гіршому – ви залишитеся без компанії, в яку роками вкладали час, гроші і душу.

Холдинг ШЕРИФ застосовує у випадках перевірок або рейдерської атаки практику комплексної реакції: на ваш захист стануть досвідчені адвокати, фахівці з безпеки в складі керівництва департаментів фізичної охорони холдингу і безпосередньо самі фахівці з відбиття рейдерських атак, з необхідною фізпідготовкою і екіпіровкою.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Розгорнути
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua