Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Фізична охорона об’єктів

Можливість вибрати рівень захисту: Ми розуміємо, що кожен об’єкт має свою специфіку, від якої залежить можливість зазіхань на нього.

Функціональність: Незалежно від обраного пакета, ваше майно буде під пильним наглядом, кожен виявлений зловмисник затриманий і переданий правоохоронним органам.

Матеріальна відповідальність: Ми знаємо, що наймаємо професіоналів, самостійно займаємося їх підготовкою – тому готові брати на себе не тільки захист, а й матеріальну відповідальність за ваше майно.

Досвід роботи охоронців і їх ротація: Вибравши відповідний пакет послуги, ви вибираєте стаж роботи охоронців, а також штатний склад працівників.

Екіпірування: Ви вибираєте рівень захисту – ми зміцнюємо охоронців відповідними спецзасобами.

Перевірки об’єкта Департаментом безпеки: Вам не потрібно брати на себе контроль охоронців – ми тримаємо їх в тонусі раптовими перевірками більш ефективно. Адже якість їх роботи впливає на репутацію компанії в цілому, а ми пильно стежимо, як за об’єктами, так і за репутацією.

Прайс охорони Залишити заявку
Від 20
грн/год
Пакет: Фізична охорона об'єктів від 20грн / год

Від приватних об'єктів до бізнес-структур, від конференцій до фестивалів - в залежності від складності об'єкта та поставлених завдань, ми формуємо охоронне пропозицію "під ключ" з оптимальним поєднанням ціни і якості.

Замовити
Чому Шериф?
1
Наявність матеріальної відповідальності до 100 000 грн
2
Велика кількість груп реагування: 25 авто і 3 мото-екіпажів
3
Злагоджена та безперебійна робота операторів пульта спостереження і груп швидкого реагування 24/7
4
Групи реагування оснащенні сучасним і передовим засобами захисту
5
Високі технології і регулярне підвищення кваліфікації персоналу

Пропускний режим

Тільки нашим замовникам вирішувати, хто має право перебувати на їх об’єкті. Наші ж охоронці подбають про дотримання встановленого порядку пропуску персоналу, відвідувачів, відряджених осіб, транспортних засобів, предметів, матеріалів і документів, як в приміщення, так і з нього.

Ніхто сторонній не зможе пройти повз охорону без дозволу керівництва, а сміливці, які вирішили порушити правила, будуть як мінімум затримані і виселені за межі приміщення, що охороняється, а при агресивних спробах проникнення – передані поліції.

Охорона територій великий протяжності

Не настільки поширений вид в рамках мегаполісу, але настільки необхідний на території агрокомплексов, заповідників, лісництв або навіть трубопроводів.

На великих площах простіше здійснити крадіжку і залишитися непоміченим.

А мова тут йде навіть не про рядових крадіжках дрібної техніки або грошових сум, а про розкрадання на кшталт крадіжки обладнання з ліній електропередач, що може позбавити населення електрики, незаконних вирубок дерев або браконьєрських атаках.

Загалом, від маленького ділянки до територій, що охоплюють гектари – все буде в полі контролю і захисту нашими бійцями!

 

Охорона масових заходів

Чим більше накопичується людей в одному місці, тим вище ймовірність конфліктних ситуацій – це якщо не подбати про безпеку події.

В “Шериф” до охорони заходу готуються заздалегідь – начальники охорони оглядають майданчик проведення і вивчають програму івенту, виявляють слабкі місця, формуючи після індивідуальний план, і розробляють схему взаємодії з правоохоронними органами в разі надзвичайної ситуації.

Також охорона займається контролем квитків і запрошеннями і перевіркою на наявність заборонених предметів.

Під охороною виявляється не тільки безпосереднє місце проведення, а й прилегла територія.

Коли мова йде про безпеку масових заходах, ми можемо по праву вважатися експертами – під нашим захистом проходять всі події організовані Вуличного їжею, Білі ночі, …. і навіть щорічний бізнес-форум Olerom.

 

 

 

Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом при організації системи безпеки будь-якого об’єкта, починаючи від готелів або офісів і закінчуючи складами або заводами. Присутність на об’єкті збройних, спеціально підготовлених співробітників охоронного агентства само по собі знижує ризик скоєння злочинів на ньому. Потенційний зловмисник кілька разів подумає, чи варто йому зв’язуватися з міцними, екіпірованими чоловіками, які забезпечують охорону, і чим йому це загрожує.

Послуги фізичної охорони на увазі не тільки знаходження співробітників охоронної фірми на об’єкті, але і постійне патрулювання навколо нього, а також за забезпечення взаємодії з іншими охоронцями і центральним пультом. Це особливо важливо при охороні великих територій, наприклад, котеджних

містечок.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (13 оценок, среднее: 4.38 из 5)
Loading...
Розгорнути
Акції та новини

Акція завершена 30.04.18! БЕЗКОШТОВНО надаємо обладнання для охорони об’єктів при установці сигналізації. Пропозиція поширюється як на приватні, так і на…

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua