Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Фізична охорона об’єктів

Лояльні ціни: при укладанні договору про забезпечення фізичної охорони об’єктів;

Профпридатність: співробітники проходять фізичну, спеціальну технічну підготовку і володіють високою кваліфікацією;

Спецзасоби: охоронцями використовуються спеціальні засоби, які допомагають у нейтралізації зловмисників і забезпечують високий ступінь захисту охоронців;

Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна.

Професійний підхід: ми охороняємо сотні об’єктів по Києву та іншим містам України. Величезний досвід і злагоджена робота наших співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.

Чому саме ШЕРИФ:

Форма: співробітники охоронного агентства можуть нести службу як у спеціальній формі, так і в цивільному одязі. Будь-який з цих варіантів має на увазі використання в нештатній ситуації спеціальних засобів для знешкодження зловмисників.

Спецзасоби: Балончики із сльозогінним газом «Терен-4» можуть використовуватися для тимчасового засліплення зловмисника, наслідком чого є повна втрата орієнтації в просторі.

Зброя: пневматичні та газобалонні пістолети можуть завдати травми легкого та середнього ступеня тяжкості, тим самим позбавляючи злочинця можливості продовжувати протиправні дії. Вони також надають стримуючий психологічний ефект, так як злочинець не знає, вогнепальна або пневматична зброя знаходиться в руках у охоронця.

Зв’язок: використання рацій короткого і середнього радіусу дії дозволяє оперативно викликати підмогу і повідомити про підозрілих особистостей на тій чи іншій ділянці об’єкта.

Екіпірування: бронежилети, протиударні шоломи і комплекти захисту для рук і ніг захищають тіло охоронця від ударів і пострілів (у тому числі з вогнепальної зброї). Екіпірування робить їх практично невразливим для фізичного впливу з боку правопорушника.

Всі ці спецзасоби допомагають в найкоротші терміни присікти протиправні дії, затримати злочинців і доставити їх на пост охорони до прибуття наряду поліції.

Для кожного об’єкту передбачена індивідуальна матеріальна відповідальність. Наші співробітники,у разі необхідності, можуть бути екіпіровані: протиударними шлемами – Ш-307, щитами протиударними – «Мета-Щит», комплектами захисту для рук і ніг, бронежилетами – «Вартовий», газовими балонами – «Терен-4», пневматичними пістолетами – МР-654К, автоматичними газобалонними пістолетами «Дрозд», раціями близької та далекої дії. Кожний пост обладнаний засобом мобільного зв’язку. На базі підприємства діє цілодобова диспетчерська служба з багатоканальним телефоном, що дає можливість оперативно реагувати на позаштатні ситуації. Персонал охорони може здійснювати роботу, як у форменому так і в цивільному одязі.

Кожний охоронник проходить навчання на базі нашого підприємства, по завершенню якого складає кваліфікаційні заліки з наступних тем: фізична підготовка, психологічна підготовка, знання нормативно-правової бази, надання першої допомоги, інструкцій безпеки, та отримує відповідний розряд.

Спеціалісти Холдингу охоронних підприємств «Шериф» індивідуально розроблять проект об’єкту, що охороняється, дадуть експертну оцінку, рекомендації з покращення ступеню захисту об’єкту. Нададуть консультацію з установки технічних засобів охорони. Допоможуть максимально оптимізувати витрати на охорону.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4.40 из 5)
Loading...
Розгорнути
Акції та новини

Акція завершена 30.04! БЕЗКОШТОВНО надаємо обладнання для охорони об’єктів при установці сигналізації. Пропозиція поширюється як на приватні, так і на…

Охоронна компанія «Шериф» стала першою приватною охоронною структурою в нашій країні, яка у відповідності з усіма вимогами законодавства отримала дозвіл…

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua