Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Тарифи фізичної охорони

Які переваги ви отримуєте, обираючи фізичну охорону від «Шериф»?

  1. Можливість обрати рівень захисту залежно від складності об’єкту та рівня бюджету. Ми розуміємо, що кожен об’єкт має свою специфіку, від якої залежить можливість посягань на нього. Від приватних об’єктів до бізнес-структур, від конференцій до фестивалів – складність різна, тому пропонуємо найоптимальніші варіанти.
  2. Функціональність. Незалежно від обраного пакету, ваше майно чи подія буде під пильним наглядом, кожна ділянка буде охоплена під час періодичних обходів території, кожен виявлений зловмисник затриманий та переданий правоохоронним органам.
  3. Матеріальна відповідальність. Ми знаємо, що наймаємо професіоналів, самостійно займаємося їх підготовкою та тримаємо в тонусі, підвищуючи їх кваліфікацію – тому готові брати на себе не лише захист, а й матеріальну відповідальність за ваше майно.
  4. Досвід роботи охоронців та їх ротація. Обравши відповідний пакет послуги, ви обираєте стаж роботи охоронців, а також штатний склад працівників (чи буде у вас постійний штат, чи кожної зміни нові обличчя – залежить від вашого бажання).
  5. Екіпірування. Ви обираєте рівень захисту – ми підкріплюємо охоронців відповідними спецзасобами.
  6. Перевірки об’єкту Департаментом безпеки. Вам не потрібно брати на себе контроль охоронців – ми тримаємо їх в тонусі раптовими перевірками більш ефективно. Адже якість їх роботи впливає на репутацію компанії в цілому, а ми пильно слідкуємо, як за об’єктами, так і за репутацією.

 

Тариф “Економ”

Пакет, що підходить при виборі послуг з безпеки для контрольно-пропускного режиму освітніх закладів, житлових комплексів чи інших об‘єктів, де підходить вахтовий графік роботи охорони з постійною ротацією кадрів. При виборі відповідального охоронця, який не пропускає посторонніх та зупиняє зухвальців, що наважуються йти проти правил, клієнти зачасту звертають увагу на пропозицію «Економ».

 

Тариф «Стандарт»

Охоронці для супермаркетів, для контрольно-пропускних пунктів та постійної охорони бізнес-об‘єктів найчастіше обираються при замовленні пакету «Стандарт». Головними відмінностями від тарифу «Економ» є більша підготовленість кадрів до агресивного супротиву правопорушникам, право обрати постійних охоронців для несення варти та наявність матеріальної відповідальності.

 

Тариф “Преміум”

Тариф, що користується популярністю при виборі охорони для масштабних бізнес-об‘єктів – бізнес-центрів, головних офісів корпорацій тощо. Також є найбільш підходящим варіантом при пошуку постійного бодігарда. При наймі охорони по тарифу «Преміум» замовник також отримує цілодобову підтримку групами швидкого реагування, які без зайвих питань прибудуть, як тільки штатним охоронцям знадобиться підмога.

 

Тариф “Еліт”

Охорона vip-рівня для відомих особистей, бізнес-лідерів, знакових подій від концертів до бізнес-форумів державної важливості. Здебільшого тариф обирається для супроводження короткотермінових подій та їх учасників. Варіант, в якому відібрані кращі з найкращих – охоронці, які поєднують в собі досвід, відточені до ідеалу бойові навички та презентабельну зовнішність.

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua