Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Подяка за співпрацю в 5-му сезоні Всесвітньої серії боксу

IMG_0144_1024x682

Висловлюємо глибоку вдячність колективу холдингу охоронних підприємств «Шериф» за нашу співпрацю у п’ятому сезоні Всесвітньої серії боксу.

Команда «Шерифа» надавала послуги із забезпечення безпеки всіх домашніх матчів «Українських отаманів» на високому професійному рівні, чітко справлялася з поставленими завданнями. Не було жодного випадку, щоб ми засумнівалися у професіоналізмі та компетентності співробітників компанії.

Керівний склад компанії оперативно реагував на всі завдання, які іноді виникали абсолютно несподівано і вимагали наших спільних дій за обставинами. Потрібно віддати належне фахівцям вашого охоронного холдингу за грамотну розстановку пріоритетів, зважені та своєчасні рішення.

Особливо хочемо подякувати вашій компанії за безпрецедентні заходи безпеки, якими запам’ятається матч «Українських отаманів» проти «Команди Росії». Завдяки тому, що ваші фахівці розробили ефективний комплекс заходів щодо забезпечення правопорядку на матчі, все пройшло, як по маслу. Я і Дмитро Гайструк, генеральний директор команди «Українські отамани», без роздумів ставимо «Шерифу» 10 балів за 10-бальною шкалою.

Ми щиро сподіваємося в майбутньому ще неодноразово співпрацювати з вашою компанією!

 

З повагою,

Аліна Шатернікова,

координатор команди «Українські отамани»,

віце-президент Національної ліги професійного боксу України

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua