Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

ТОВ «Систем-Груп»

«Компанія «Систем-Груп» займається проектуванням та монтажем внутрішніх інженерних систем. У нас є склад, а також офісне приміщення. Холдинг охоронних підприємств «Шериф» надає нам послуги з охоронної сигналізації на складських площах. В офісному ж приміщенні за нашим побажанням фахівці компанії встановили охоронну сигналізацію і тривожну кнопку.

У роботі з «Шерифом» сподобалося те, що менеджери оперативно реагують на заявки потенційних клієнтів. Від самого початку зрозуміло, що у співпраці з тобою зацікавлені. На відміну від державної охоронної структури, де одна лише процедура підписання договору дуже затягнута і обтяжлива для клієнта. Складається таке враження, що вони у нас є замовниками, а не ми у них. З охоронною компанією «Шериф» все значно простіше. Потрібна послуга – спеціалісти приїхали, оформили всі необхідні папери, поставили об’єкт під охорону.

У нас були випадки спрацьовування сигналізації на складі, бувала «тривога» і по офісному приміщенню – охорона приїжджала оперативно, відповідно до інструкції. Значить, все працює відмінно – і техніка, і люди.

Співпрацею з Холдингом охоронних підприємств «Шериф» ми задоволені. Почали з офісу, потім перейшли до складів, а зараз все ставимо під охорону. Думаємо на перспективу організувати охорону будмайданчиків, де працює наша інжинірингова компанія. Було б непогано, щоб наша техніка та обладнання там теж були під наглядом і охороною «Шерифа».

Технічний директор ТОВ «Систем-Груп» Євген Токарєв

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua