Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

ТОВ «Будпромальянс»

«Співпрацюємо з компанією «Шериф» ми з 2005 року. Користуємося послугами фізичної охорони на базі відпочинку в Пуща-Водиці. Крім того, у нас є офісна будівля, де спочатку був організований пост охорони, а нещодавно компанія «Шериф» встановила тут «тривожну кнопку», щоб охорона була більш комплексною. Адже за день через офіс приходить багато відвідувачів. Випадки бувають різні, в тому числі такі, що вимагають оперативного реагування.

Коли постало питання про необхідність вибору охоронної компанії, я довго не розмірковував. Вибір зробив одразу, поспілкувавшись з керівником охоронної компанії «Шериф» Дмитром Стрижовим. Він зрозумів наші потреби і запропонував необхідні рішення як для офісу, так і для заміської бази відпочинку.

Співробітників «Шериф » вигідно відрізняє і зовнішній вигляд – всі охоронці підтягнуті та охайні, і те, як вони справляються зі своїми обов’язками. На базі відпочинку в їхні обов’язки входить патрулювання території та пропускний контроль. Нарікань на роботу шерифівців немає. З початком реконструкції бази відпочинку в Пуща-Водиці ми плануємо подвоїти кількість постів охорони. Потрібно буде організувати якісну охорону території, будівельних матеріалів і техніки. Будемо продовжувати співпрацювати, як і багато років поспіль, з охоронною компанією «Шериф». Це надійна компанія, яку я рекомендую друзям і знайомим».

Директор ТОВ «Будпромальянс» Віктор Воробей

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua