Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Депутатський клуб “Парламент”

«Парламентський клуб веде активну громадську діяльність, і кілька разів на рік ми влаштовуємо широкомасштабні світські заходи за участю численних високопоставлених гостей. Для проведення заходів такого формату і рівня нам потрібні висококваліфіковані охоронці, свого роду, менеджери з безпеки. Вони повинні вміти на гідному рівні поспілкуватися з гостями, провести їх і підказати, що зараз проводиться на тій чи іншій локації.

З Холдингом охоронних підприємств «Шериф» ми співпрацюємо вже більше року. Тут працюють дуже грамотні і професійні хлопці. Є навіть англомовний персонал, що нас дуже приємно здивувало, оскільки на наших заходах буває багато зарубіжних гостей.

У охоронців «Шерифа» завжди прекрасний зовнішній вигляд і вони чітко володіють ситуацією. Провівши необхідний інструктаж, ми навіть можемо покласти на них певні адміністраторські функції. Охоронці компанії «Шериф» виглядають дуже гідно і солідно – не соромно залучати таких фахівців до заходів, на яких присутня еліта нашої країни».

Виконавчий директор депутатського клубу «Парламент» Борис Цомая

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua