Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Відеоспостереження, СКД

ТАРИФНІ ПЛАНИ НА ПОСЛУГИ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ
ХОЛДИНГУ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ «ШЕРИФ»

Відеоспостереження/Контроль доступу/Домофони

ВИД ПОСЛУГИ

ХАРАКТЕРИСТИКА ПОСЛУГ

ВАРТІСТЬ ОБЛАДНАННЯ, МАТЕРІАЛІВ ТА МОНТАЖУ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Система відеоспостереження – це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об’єктиви, монітори, реєстратори та інше), призначений для організації відеоконтролю об’єкту. Система відеоспостереження забезпечує:

  • Візуальний контроль ситуації на об’єкті, що охороняється – надання інформації на пост спостереження в режимі реального часу;
  • Оорганізацію безперервного відеозапису відеоспостереження на цифровий відеореєстратор, що дозволяє документально підтвердити факт порушення;
  • Виконання функцій охоронної сигналізації через детектори руху відеокамер або зовнішніх охоронних датчиків та інформованість оператора системи про виникнення тривоги в зоні контролю.

Для організації передачі живого відеозображення, досить просто підключити IP-камери в Інтернет мережу або мережу системи відео спостереження. Завдяки вбудованому web-інтерфейсу немає потреби в спеціальному ПЗ (програмне забезпечення), так як перегляд зображення здійснюється через web-браузер.

від 2 000,00 грн.

IP- ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

від 3 000,00 грн.

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ

(в залежності від блокування зон)

Контроль доступу з елементом системи безпеки. Системи контролю доступу (СКУД) призначені для обмеження доступу на об’єкт, обмеження переміщення по території і обліку робочого часу. Всім співробітникам видається персональний ідентифікатор (магнітна картка, безконтактна проксіміті карта).

від 1 500,00 грн.

БІОМЕТРИЧНІ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Робота системи контролю доступу біометричного типу базується на порівнянні відбитка пальця людини з шаблонами відбитків які зберігаються в пам’яті системи, для визначення права доступу людини на об’єкт. На відміну від пароля, карт , ключів (тих, що належать людині і можуть бути їм загублені або скопійовані), біометричні характеристики ідентифікують саму людини.

від 2 200,00 грн.

ДОМОФОНИ

За допомогою такої системи можна почути і побачити відвідувачів, не виходячи з приміщення, а при необхідності, навіть відкрити їм двері. Найпростіша домофонна система складається з панелі виклику і відеодомофону.

від 1 000,00 грн.

[divide]

[box type=”note”]
ШЕРИФ – ЗАХИЩАТИ І ОХОРОНЯТИ

Проконсультуватися з будь-яких питань і уточнити ціну можна за телефоном в Києві (044) 500-84-09 або через електронну пошту office@www.sheriff.com.ua.

Завжди вам раді!
[/box]

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua