Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Як отримати двох озброєних охоронців за 200 гривень на місяць (Частина 2. Пультова охорона)

Пультова охорона – це централізована охорона об’єктів, які обладнані засобами охоронно-пожежної та тривожної сигналізації, за допомогою груп швидкого реагування (ГШР). Користь від цієї послуги для власників квартир, будинків, магазинів, невеликих офісів, очевидна з ряду причин. По-перше, замовник отримує цілодобовий моніторинг об’єкту і гарантовану допомогу в разі надзвичайної ситуації. Сталеві двері і сучасні замки будуть бар’єрами для зломщика, але вони не зможуть протистояти йому.

Великим плюсом послуги пультової охорони стає її незалежність від людського фактора, адже на об’єкті, оснащеному охоронною сигналізацією і тривожною кнопкою, не потрібна постійна присутність співробітників охорони. За все відповідає техніка, ну або майже за все. Відзначимо важливий психологічний момент. Як не крутіть, але поставивши квартиру або інший об’єкт під цілодобове пультове спостереження, ми як би перекладаємо частину своїх тривог на плечі охоронної фірми. А це дає нам відчуття захищеності і спокою.

Величезна перевага пультової охорони – фінансова доступність. Абонентська плата для квартир варіюється від 150 до 600 гривень на місяць, для об’єктів бізнесу – від 250 до 1000 гривень. Однак замовнику доведеться разово витратитися на монтаж охоронного обладнання, або взяти охоронне устаткування в оренду, заплативши тільки за монтаж сигналізації. Що стосується охоронної сигналізації, то вартість обладнання, матеріалів і монтажу стартує від 3000 гривень. Установка тривожної сигналізації коштуватиме близько 500 гривень. Як бачимо, доцільність очевидна, а витрати невисокі, хоча є клієнти, які бажають заощадити на обладнанні, чого робити ні в якому разі не можна. Фахівці з охорони та безпеки знають, яка схема охорони буде ефективніше для вашого об’єкта, і несуть відповідальність за свою роботу. Втім, наполігши на своєму, ви можете заощадити певну суму і отримати лише ілюзію безпеки. Вже краще перерахувати ці гроші на благодійність …

Таким чином, за 200 гривень на місяць ви цілком можете отримати в охоронці досвідчених, професійно підготовлених бійців. Звертаємо вашу увагу на те, що в елітний підрозділ охорони великої охоронної фірми потрапити не так вже просто. Існують суворі критерії відбору та підготовки бійців ГШР, тому дідусів пенсійного віку там не зустрінеш. Наша порада – якщо до вас на об’єкт по тривозі все-таки приїде група швидкого реагування у складі охоронців, які по виду більше нагадують нічних сторожів, відразу ж відмовляйтеся від послуг цієї охоронної фірми. Вам же дорожче буде! Ці охоронці не тільки не зможуть нейтралізувати озброєних злочинців, їх самих доведеться відпаювати валеріаною і приводити до тями в разі надзвичайної пригоди. Одним словом, перш ніж остаточно вибрати оператора пультової охорони, перестрахуйтеся і попросіть, щоб до вас прислали екіпаж, який відповідає за ваш район. Поспілкуйтеся зі співробітниками ГШР, розпитайте їх про умови роботи та надійність фірми, запитайте у наряду ГШР, як вони будуть діяти, якщо на об’єкті з’явиться озброєний злочинець. Тільки після цього робіть вибір.

Важливо розуміти, що у пультової охорони є як плюси, так і мінуси. Серед них – витрачений час для прибуття на місце події. Коли зловмисник все-таки спробує проникнути на територію об’єкта, затримати його вмить не вийде. Групі швидкого реагування потрібен час (зазвичай до 10 хвилин), щоб приїхати на місце події. Іноді через погані погодні умови або затори на дорозі ГШР може сильно затриматися, упустивши злодія.

Це також може статися і з іншої причини – обіцянки, не підкріплені реальними ресурсами. Справа в тому, що часто бувають випадки, коли охоронна фірма береться за пультову охорону об’єкта, не маючи при цьому ні власного пульта централізованого спостереження, ні автопарку, ні груп швидкого реагування. У багатьох охоронних операторів своїх груп швидкого реагування просто немає, вони обслуговуються у форматі субпідряду. Це загрожує тим, що на централізованому пульті спостереження часом навіть не знають, хто ж їде за тривожним викликом, які його можливості, тому виникають складнощі з посиленням. Субпідрядники не завжди готові залишати екіпаж для тривалої охорони або блокування об’єкта, адже їм необхідно обслуговувати свої виклики.

Крім того, на відміну від тих же постів фізичної охорони, при спрацьовуванні тривожного сигналу на об’єкт приїдуть абсолютно незнайомі люди, які не знають ні вас, ні специфіку об’єкта.

До якого висновку ми дійшли? Думаємо, ви з нами погодитеся, що фізична охорона по оперативності реагування та профілактичному впливу на злочинців все-таки ефективніше пультової охорони. Однак вона коштує дорожче, тому фінансово для офісу, перукарні, квартири, інших установ вигідніше замовити послуги охоронної сигналізації та встановити тривожну кнопку.

Втім, залежно від поставлених завдань, система безпеки об’єкта може сміливо поєднувати в собі комплексний підхід, тим самим знижувати собівартість послуг. За розумні гроші можна найняти один пост фізичної охорони, здатний посилити роботу засобів технічної безпеки вдень. А вночі стежити за безпекою об’єкта буде охоронна сигналізація. Крім того, абонентська плата за обслуговування пультової охорони доступна для будь-якого потенційного клієнта і дає людині впевненість і спокій, що його майно перебуває під постійним наглядом.

Вибір за вами! А фахівці Холдингу охоронних підприємств «Шериф» завжди готові надати вам професійні консультації з питань охорони та безпеки. Два озброєних охоронця за 200 гривень в місяць – це реально!

Про переваги та недоліки послуги “фізична охорона” читайте в першій частині статті “Як отримати двох озброєних охоронців за 200 гривень на місяць

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua