Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Захист вхідних дверей у вашій оселі

Як завжди Шериф продовжує знайомити, консультувати та допомагати вам у сфері забезпечення безпеки вас і вашого житла. Наша рубрика «Пограбування квартир», яка виходить щосереди у соціальних мережах допоможе вам організувати свою безпеку. Якщо в минулі рази ми розповідали про методи, ситуації та засоби захисту від злочинців. Перші статті були присвячені корисним звичкам щодо забезпечення безпеки будинку і як вести себе у стресових ситуація, як поводитися, якщо ви застали злочинця у себе вдома або зустріли його в під’їзді. Сьогодні ж розглянемо ваші двері!

DSC_7468

ЗАХИСТ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ

Бажано встановлювати броньовані чи залізні двері, які відкриваються назовні. Поставтеся до цього з великою увагою. Не нехтуйте засувом на дверях або ланцюжком. Зловмисник може проникнути до вас, навіть коли ви знаходитесь вдома. Тому встановлювати ланцюжок потрібно надійними болтами, щоб вона могла винести удар ногою у двері. Якщо в будинку діти або старі люди, то для забезпечення їх безпеки завжди тримайте ланцюжок накинутим, така поведінка має стати звичкою.

При встановленні або заміні створ дверей та дверної коробки, зверніть увагу, з якого вони матеріалу. Сталь найкраще забезпечить вам безпеку, тому що зловмисник не зможе вставити лом або сокиру. У броньованих дверей немає сенсу, якщо вона виноситься разом з дверною коробкою, тому зміцнюйте її бетонуванням штирів в стіну, стелю та підлогу. Іноді зловмисники впорскують через щілину кислоту, яка роз’їдати весь пристрій і дає доступ в вашу квартиру, так що замок краще купувати з пристроєм для захисту замкової щілини. Якщо замкова щілина без захисту, то зростає ймовірність вивести навіть дорогі броньовані двері з ладу. Іноді хулігани забивають незахищені замкові щілини сірниками, скріпками і навіть цвяхами.

Враховуючи передові технології, а також безліч замків, постарайтеся вибрати в рамках свого бюджету замок з більшою секретність і міцністю. Будь-то хрестоподібні ключі або з функцією цифрового набору. Також відрізняються більшою надійністю накладні замки. Краще встановлювати на двері два різних замку з різною конфігурацією.

Хороший виверт встановити в кутку двері датчик від сигналізації. Середній статистичний злочинець вже не ризикне до вас заходити. Але найкраще встановити охоронну сигналізацію з виводом на пульт охорони. Датчики такої сигналізації розташовуються на двері і вікнах, додатково встановлюють датчики руху.

DSC_7524

Зараз пропозицій по пультовій охоронній сигналізації велика безліч. Фахівці холдингу охоронних підприємств “Шериф” допоможуть вам зорієнтуватися і вибрати відповідну для ваших умов техніку, технічна служба встановить обладнання протягом пару годин, і підключить вас до охоронного пульту. Оператор холдингу «Шериф» постійно відстежує стан вашого підключення. Якщо є хоч найменше припущення на проникнення в квартиру сторонніх, на пульт прийде сигнал ТРИВОГА, оператор передає його групі швидкого реагування, яка патрулює у вашому районі і через лічені хвилини бійці будуть у вас під дверима. Обслуговування такої сигналізації холдинг охоронних підприємств “Шериф” пропонує за 6 грн. в день.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua