Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«Шериф»: захищати і охороняти (Частина 2)

Цікавлячись новинками сучасного ринку технічних систем охорони, удосконалюючи майстерність на ділі, інженерно-технічний персонал компанії зараз сміливо береться за виконання найскладніших і різноманітних охоронних проектів. Свій рівень співробітники департаменту фізичної охорони і груп мобільного реагування підвищують під час обов’язкових курсів фізичної та теоретичної підготовки.

Постійна турбота про якість охоронних послуг і продуманий сервіс замовникам до душі. Інакше, як можна оцінити те, що з «Шерифом» досі співпрацюють клієнти, які одні з перших уклали договори на охорону ще в 2003 році, коли охоронна компанія «Шериф» тільки-но з’явилася в Києві?

Зараз вже жодна значуща подія чи великий захід не обходиться без участі Холдингу охоронних підприємств «Шериф». У 2014 році компанія стала охоронним партнером «Мистецького Арсеналу», і їй довірили забезпечувати охорону і безпеку всіх проведених у комплексі культурно-масових заходів. Спільно з охороною Президента співробітники охоронної компанії «Шериф» забезпечували безпеку на підсумковій прес-конференції глави держави 29 грудня 2014 року. Шерифівці організували найвищий рівень безпеки на одинадцятій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської стратегії, на щорічному нагородженні «100 найвпливовіших жінок України» за версією журналу «Фокус», на першому міжнародному фестивалі «Парад культур». Компанія дбала про безпеку учасників і гостей на міжнародному фестивалі «Книжковий арсенал», під час поєдинків в рамках четвертого сезону Всесвітньої серії боксу (WSB), під час заходу Art of the Trench від модного будинку Burberry. Всіх заходів відразу й не перелічити!

Важливою частиною історії колективу стала участь у громадському та спортивному житті країни. Співробітники компанії в 2014 році взяли участь у низці помітних спортивних заходів: міжнародному напівмарафоні «Kyiv Half Marathon», «Ультрамарафоні», спортивно-благодійному «Пробігу під каштанами», Кубку Києва та Кубку Європи з триатлону.

Кипить спортивне життя і всередині колективу – щорічно між співробітниками розгорається боротьба за звання самого швидкого, спритного і витривалого під час корпоративної спартакіади. Щорічно хлопці з «Шерифа» представляють компанію і весь Київ в складі збірної команди з панкратіону на змаганнях різного рівня. А досить-таки молода футбольна команда «Шериф» увійшла до трійки лідерів бізнес-ліги в 2014 році, чим, безсумнівно, порадувала уболівальників в особі друзів і колег.

Гідно роботу компанії в минулому році оцінили незалежні та професійні структури. За підсумками 2014 року охоронна компанія «Шериф» була визнана «Лідером галузі» за версією Національного бізнес-рейтингу. Вона стала кращою приватною охоронною структурою України за актуальними фінансово-економічними показниками минулого року. А напередодні 11-ї річниці з дня заснування підприємства колектив Холдингу охоронних підприємств «Шериф» був визнаний переможцем ХІ-го Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки. Таке визнання компанія заслужила «за багаторічний значний внесок у цивілізований розвиток сфери охоронних послуг, плідну працю в ім’я процвітання Батьківщини».

Численні дипломи та нагороди, які спільно з колективом переїхали в 2014 році в новий, вже власний, офіс компанії, нагадують співробітникам про нелегкий шлях, пройдений компанією за ці роки. А також про те, що, віддаючись улюбленій справі з головою, в нашій країні все-таки можливо побудувати сильну і процвітаючу компанію з райдужною перспективою і великими планами на майбутнє.

Першу частину статті читайте тут.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua