Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«Шериф»: захищати і охороняти (Частина 1)

З першого дня роботи і протягом уже майже 12 років охоронна компанія «Шериф» слідує обраному девізу – «Захищати і охороняти». За ці роки бренд «Шериф» в різних колах став синонімом якісних і надійних охоронних послуг. Формула успіху компанії криється в професіоналізмі колективу, грамотному менеджменті та високій якості послуг. Вони-то і дозволили Холдингу охоронних підприємств «Шериф» вийти в лідери охоронного ринку столиці.

Як відомо, в США шерифом називають людину, якій жителі округу довірили піклуватися про правопорядок, боротися зі злочинністю, допомагати в здійсненні правосуддя. Що важливо, на цю посаду можуть претендувати лише найбільш шановані і чесні люди. Шериф округу обирається більшістю голосів своїх земляків. Протягом всієї каденції він зобов’язаний виправдати довіру і очікування співгромадян, служити на благо місцевої громади, захищати жителів округу від зла і злочинності. Інакше він назавжди втратить авторитет.

У столиці України працює свій «Шериф», покликаний захищати громадян від правопорушень, охороняти їх майно і спокій. Однак на відміну від американського стража правопорядку, за охоронну компанію «Шериф» люди голосують не бюлетенями. Замовники роблять це своїми грошима, укладаючи договори і щомісяця сплачуючи послуги. Перевагу віддають Холдингу «Шериф», оскільки вважають компанію надійною, а співвідношення ціни і якості її охоронних послуг – кращою пропозицією серед інших.

Постійні клієнти на ділі переконалися, що відмінна якість послуг від «Шерифа» – не порожні слова, а результат щоденних старань великого, але злагодженого колективу компанії. А це, не багато не мало, більше тисячі співробітників декількох структурних підрозділів. Це лише на перший погляд здається, що годинниковий механізм працює сам по собі. На ділі, його, як і велике підприємство, спершу необхідно зібрати, налаштувати і час від часу налагоджувати. Придивіться і ви зрозумієте, що завжди за ширмою зовнішнього благополуччя прихована нелегка копітка праця.

Бренд «Шериф» виріс з маленького підприємства, яке спочатку охороняло всього три невеликих об’єкта. У штаті було два десятки людей, а відділ кадрів і диспетчерська служба значилися лише в перспективі. Все лежало на плечах керівника. Завдяки залізній завзятості і надзвичайній вірі у обрану справу, безлічі набитих шишок і зароблених мозолів, маленькому колективу однодумців вдалося вивести фірму на орбіту швидкого розвитку. Все доводилося дізнаватися і перевіряти особисто на практиці. Не все давалося одразу. Часто помилялися, перемагали, знову помилялися. Просто в ті роки підручників з охорони та безпеки не було, доводилося писати власну книгу досягнень і невдач в охоронному бізнесі. Це неймовірно загартувало колектив, дало впевненість у правильності обраного курсу, додало сил та енергії на багато років. Словом, власний досвід для шерифівців став набагато цінніше чужого.

Величезний плюс є і в іншому – за роки напруженої роботи і «високих швидкостей» в компанії «Шериф» склався міцний згуртований колектив, в якому є душа. Труднощі, немов сито, відсівають випадкових людей, а той, хто залишається, залишається надовго і передає свої знання вже новим молодим співробітникам. Багато з них потім не соромляться називати компанію другою сім’єю, оскільки вона стає рідною, близькою, твоєю.

Зараз у складі компанії вже кілька департаментів фізичної охорони, групи мобільного реагування, технічна служба, департамент регіонального розвитку. У компанії працює великий адміністративно-управлінський апарат. Це департамент персоналу, відділ професійної підготовки, бухгалтерія, юридичний відділ, департамент безпеки, цілодобова диспетчерська служба. Ці підрозділи відповідають за багато важливих напрямків життєдіяльності компанії. Без них неможливо уявити злагоджену роботу великого підприємства, а тим більше надати клієнту якісний сервіс. А якість послуг, як ми вже говорили раніше, є для компанії «Шериф» першорядним завданням.

Також пропонуємо ознайомитися з продовженням статті “«Шериф»: захищати і охороняти (Частина 2)

 

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua