Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

ППослуги пультової охорони в Києві: що слід знати, ставлячи квартиру на сигналізацію

Після того, як сусідку Олени Володимирівни обікрали серед білого дня, жінка всерйоз задумалася про те, щоб поставити квартиру на сигналізацію. «Хоч золотих злитків в будинку і немає, проте є деякі заощадження і бабусині ювелірні прикраси, які зберегти не завадить», – вирішила киянка. Недовго думаючи, жінка взялася за пошуки охоронної компанії, здатної за прийнятну ціну і якісно надавати замовникам послуги пультової охорони.
Розглянувши варіанти, Олена Володимирівна обрала першу-ліпшу фірму, в якої поставити квартиру на сигналізацію коштувало дешевше всіх (на той момент різниця з середньоринковою вартістю була в 25%). Як потім зізналася жінка, головним аргументом для неї стало не те, наскільки реально якісною буде охоронна сигналізація, ціна нижча, ніж в інших операторів ринку, – ось, що стало вирішальним фактором у виборі цієї фірми.

«Клюнула» жінка і на красиву рекламу про десятки чергуючих машин по місту і оперативне реагування за 2 хвилини. Хоча нічого з озвученого в рекламі у охоронної фірми і близько не було. Не важко здогадатися, скільки шишок могли набити люди під час співпраці з такими псевдо операторами послуги пультової охорони, і яке розчарування в якості послуг спіткало цих замовників.

.sm_DSC_7591

Рано чи пізно думки про те, щоб убезпечити себе і своє майно від можливих загроз приходять на думку  багатьом власникам бізнесу і простим городянам. Однак, вибір відповідної охоронної компанії, якій можна довіритися, буває складним. Економлячи час, сучасні люди воліють робити свій вибір швидко, і часто, покладаючись на допомогу Інтернету. Вбиваючи у пошуковий рядок запит «послуги пультової охорони», люди хочуть знайти відповіді на всі свої запитання. І, якщо з подібним вибором одягу або побутової техніки все більш чи менш зрозуміло, то сфера послуг, тим більше охоронних, вимагає від людини більшої уваги, вдумливості та аналізу. Адже послуги охорони – речі невловимі. Одним словом, вирішивши довірити комусь охорону свого майна, а значить, свій спокій і благополуччя, рекомендуємо сто разів подумати і не поспішати з вибором.

Навантаживши старого Гугла запитом «послуги пультової охорони», ми отримаємо значний список пропозицій. І як тут не розгубитися? Охоронні компанії Києва, а тих, хто отримав ліцензію на надання послуг охорони у столиці понад півтори тисячі, навперебій пропонують поставити вашу квартиру на сигналізацію, підключити тривожну кнопку та інші послуги. Багато розповідають про власні пульти централізованого спостереження за об’єктами, заманюючи клієнта тим, що у них краща охоронна сигналізація, ціна – найнижча, груп швидкого реагування – з десяток в кожному районі, і приїжджають вони за тривожним сигналом за одну мить. Хоча на ділі лише десяток приватних охоронних фірм у Києві можуть гарантувати замовнику високий рівень послуги пультової охорони. Спробуємо розібратися, що до чого.

На думку багатьох експертів, на сьогоднішній день самою високоефективної послугою охорони як і раніше є охорона об’єкту технічними засобами. Адже так можна організувати цілодобову захист від безлічі загроз: звичайні громадяни, які поставили квартиру на сигналізацію, хочуть уберегтися від несанкціонованого проникнення і крадіжок, зберегти майно від пожежі або затоплення, а бізнесмени розраховують отримати оперативну допомогу в разі пограбування і нападу на об’єкт.

sm_DSC_7577

У разі біди до замовника швидко приїхати можуть лише ті фірми, у розпорядженні яких дійсно є потужна технічна база, що забезпечує високу якість послуги пультової охорони, достатня кількість чергових автомобілів і навчені співробітники охорони. У такому випадку у вас буде 100% гарантія, що при спробі крадіжки ви не залишитеся наодинці зі злочинцями, а спрацює охоронна сигналізація, ціна за яку у солідних і перевірених фірм стартує від кількох тисяч гривень за установку мінімального набору датчиків і від 250 гривень у вигляді місячної абонплати.

«Пультова охорона Холдингу охоронних підприємств” Шериф »забезпечує виїзди по кожному з тривожних сигналів силами власних груп мобільного реагування. До складу груп входять кращі охоронці компанії, які володіють багатьма додатковими знаннями і навичками, пройшли курс спеціальної фізичної підготовки. Таких бійців у нас готують в тренувальному центрі компанії на основі древнього виду єдиноборств – панкратіону. Використовуючи прийоми цього виду боротьби, співробітники ГМР можуть впоратися з кількома сильними суперниками. Також їх вчать, як орієнтуватися в різних надзвичайних ситуаціях. Найкоротші терміни прибуття на виклик ми забезпечуємо за рахунок великого парку спецавтомобілів. Послуги пультової охорони припускають оперативність реагування, і ми її гарантуємо », – розповідає генеральний директор охоронної компанії« Шериф »Дмитро Стрижов.

Кожна людина буде вибирати собі партнера з безпеки, виходячи з особистого досвіду і переваг, того, скільки коштує поставити квартиру на сигналізацію, швидкості виконання замовлення і багато іншого. У цій статті ми хочемо окреслити перелік дійсно важливих критеріїв, за якими слід вибирати професійну охоронну фірму і її послуги пультової охорони: що реально стоїть за послугою охоронна сигналізація, ціна – яка виправдана, а яка занижена, хто зможе захистити ваше майно у разі спроби крадіжки або пограбування.

Наступна стаття з теми “пультова охорона” – про “Основні критерії вибору агенції пультової охорони

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua