Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Пограбування квартир. Як себе поводити в різних ситуаціях.

Холдинг охоронних підприємств “Шериф” продовжує знайомити або нагадувати, з чим ви можете зіткнутися у повсякденному житті. Наші статті, що випускаються по середах у соціальній мережі фейсбук, із серії пограбування квартир допоможуть Вам дізнатися про методи, ситуації та способи захисту від злочинців. Перша стаття була присвячена корисним звичкам щодо забезпечення безпеки у себе вдома, тепер поговоримо про те, як поводитись, якщо ви застали злочинця у себе вдома або в під’їзді.

DSC_7414_14012015

СИТУАЦІЇ, якщо раптом ви зустрілися зі злочинцем лицем до лиця.

Якщо дивитися по ситуацій, то всі ситуації різні, в яких грає велику роль ваша психологічна і емоційна підготовка та підготовка злочинця. Розглянемо деякі сценарії злочинів, враховуючи, класичних квартирних грабіжників.

1. Чуєте що замок відкривають? Якщо це роблять не ваші домашні, притому це робиться тихо, не слід кричати через двері, у вас є перевага. Переконайтеся в тому, що ваші двері надійно закриті, використовуйте внутрішні засови або ін. І відразу телефонуйте до міліції «102» або натискайте на тривожну кнопку на пульті охорони. Пультову сигналізацію холдинг охоронних підприємств “Шериф” пропонує всього за 199 грн. в місяць.

Фахівці холдингу «Шериф» допоможуть вам зорієнтуватися і вибрати відповідну для ваших умов техніку і підключать вас до пульту охорони. Сигнал з пульта передається мобільній групі, яка патрулює у вашому районі і через лічені хвилини буде у вас під дверима.

Якщо у вас є номери телефонів сусідів, передзвоніть їм, запитайте, що відбувається у вас під дверима, нехай сусіди запишуть особливі прикмети.

Якщо ж у міцності своїх дверей у вас є сумнів, то забарикадують вхід. Це можна зробити як одягом з найближчого шафи, тумбочкою з передпокоїв або будь-якими важкими предметами.

Можливо, що після цього спроби відкрити ваші вхідні двері зупиняться, але не поспішайте робити висновок. Краще перестрахуватися, зателефонуйте сусідам, якщо це можливо, але не виходьте! Вас можуть очікувати на сходовому майданчику.

Краще контролювати з вікна, чи не виходить з під’їзду незнайомці, в яку сідають машину, їх прикмети. Всі ці дані краще передати міліції. Зачекайте приїзду групи швидкого реагування, це від трьох до п’яти хвилин. Після того як ви побачили їх у вікні, можете заспокоїтися і чекати коли вони постукають до вас у двері.

2. Найчастіша ситуація, коли ви підходите до своєї квартири, а вона відкрита, причинені або помітні сліди злому. НЕ МОЖНА ВХОДИТИ! Краще відразу повідомте в міліцію і якщо ви користуєтеся послугами нашої охоронної фірми, повідомте нам і дзвоніть до сусідів. Залишайтеся біля квартири. Якщо ви чуєте, що в квартирі хтось є і є можливість закрити двері на ключ, закрийте її. КЛЮЧ ЗАЛИШТЕ У ЗАМКУ! Коли приїде наряд міліції або мобільна група «Шериф», увійти до помешкання після них і не чіпайте речі і не поспішайте наводити лад. Правоохоронні органи повинні побачити всю картину злочину.

3. Сталося так, що до квартири потрапив малознайомий чоловік – іноді це все-таки виявляється необхідним. Будь-то слюсар-сантехнік, листоноша або інший представник комунальних служб, він не повинен проходити далі приміщення, де буде виконувати свої функції. Злочинці зазвичай скоюють крадіжки в тому районі, де живуть.

4. Ситуація, коли грабіжники з’явились  у вас вдома, раптово. Найголовніше не панікувати, оцінити потрібно все, обставини, свої сили, можливість викликати допомогу, після цього приймайте рішення в цій ситуації. Рекомендується в такій ситуації вести себе пасивно, без видимих емоцій і бажано погоджуватися з нападниками.

Але все ж пам’ятайте! Насильство й тортури можуть початися і без приводу. Така тенденція останнім часом спостерігається зі збільшенням криміногенної ситуації у нашій країні. Звичайно ж, злочинці можуть замкнути мешканців у шафі, кімнаті або ванній. Але давати раду, не знаючи конкретної ситуації, важко.

Краще заздалегідь встановити тривожну кнопку для виклику групи швидкого реагування у помешканні там, де не здогадався б злочинець чи на телефоні. У середньому приїзд мобільного озброєної групи швидкого реагування відбувається від трьох до п’яти хвилин.
DSC_7468_14012015

5. Також варіантів поведінки безліч, якщо раптом на вас нападають в під’їзді. Головне шумно і активно чинити опір. Якщо немає можливості, і вас силою підвели до квартири, будьте уважним. Краще постукати в двері до сусідів.

Якщо ви приїхали на свій поверх і там підозрілі особи, зробіть вигляд, що самі прийшли до когось і зателефонуйте в двері сусідам або зробіть вигляд, що помилилися поверхом і зійдіть на нижні поверхи.

Холдинг охоронних підприємств завжди стоїть на сторожі Вашої безпеки. Наш девіз: «Захищати і охороняти!»

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua