Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Поки не вибухнуло: як організувати систему безпеки в розважальному закладі (Частина 2)

Служба безпеки розважального закладу

Як ми вже говорили, основна функція служби безпеки розважальних установ (нічних клубів, барів і ресторанів) – запобігти або миттєво локалізувати конфліктну ситуацію і події. Вона передбачає виконання цілого ряду завдань:

  • забезпечувати цілісність та збереження майна закладу та відвідувачів,
  • підтримувати громадський порядок і внутрішній розпорядок,
  • організовувати пропускний режим, face-control і dress-code,
  • активно діяти при виникненні аварійних та надзвичайних ситуацій,
  • протистояти порушникам і захищати відвідувачів від їх дій, передавати порушників правоохоронним органам,
  • вживати заходів у разі відмови відвідувачів платити за рахунком,
  • не допускати потрапляння на територію закладу заборонених предметів: зброї, алкоголю, наркотиків і т.д.,
  • стежити за оперативною обстановкою на території, використовуючи систему спостереження,
  • активно діяти в разі пожежі, під час антикримінальних та антитерористичних заходів,
  • охорона автомобілів гостей на прилеглій до закладу автостоянці.

Для виконання цих завдань охорона в розважальних закладах повинна бути високопрофесійною і спостережливою. Оскільки охорона і безпека – їхня пряма функція, охоронці не повинні відволікатися на інші доручення і завдання. Якщо для організації ефективної охорони об’єкта окремих локальних заходів буває мало, тоді охоронне агентство розробляє комплексний підхід, який поєднує в собі фізичну охорону об’єкта, набір технічних засобів безпеки та організаційні рішення.

 

 

Концепція безпеки розважального закладу

Для кожної окремої установи розробляється своя концепція безпеки, в якій аналізуються і враховуються особливості даного конкретного об’єкта. Перед тим, як видати найбільш ефективне рішення, солідні охоронні фірми Києва проводять обстеження об’єкта. Там вивчаються можливі внутрішні та зовнішні загрози, виявляються вразливі місця, проводиться оцінка захищеності, укріпленості, оснащеності і т.д. Також служба охорони додатково вивчає місце розташування і конструктивно-архітектурні особливості об’єкта. Їй важливо розуміти криміногенну обстановку в районі і безпосередньо навколо охоронюваного об’єкта. У концепції безпеки враховується графік роботи, середньостатистичне число відвідувачів, рівень закладу, а також функціональні обов’язки охоронців, наявність технічних засобів безпеки.

До речі, охоронні системи в закладах такого типу потребують особливої уваги, оскільки при правильному підборі і раціональному користуванні вони в рази покращують ефективність і рівень безпеки, при цьому скорочують витрати замовника на фізичну охорону закладу. Зазвичай в розважальних закладах використовуються охоронна сигналізація, пожежна сигналізація, система автоматизованого пожежогасіння, система відеоспостереження, тривожна кнопка, система контролю доступу, прохідні рамки.

Без сумніву, багато фахівців у сфері охорони і безпеки наполягатимуть на тому, щоб першим ділом встановити охоронну сигналізацію і підключити тривожну кнопку. З цим рішенням потрібно погодитися, оскільки ці види сигналізації є найефективнішими способами в найкоротший термін посилити охорону об’єкта за рахунок прибулої по сигналу тривоги групи швидкого реагування. Приїзд групи швидкого реагування займає не більше 5-7 хвилин. Спеціально навчені бійці ГБР допоможуть вирішити конфліктну ситуацію, заспокоїти бешкетників, затримати злочинців і здати їх міліції, а також допоможуть вивести відвідувачів закладу в безпечне місце в разі надзвичайної події.

Об’єднавши технічні засоби безпеки в єдиний інтегрований комплекс, можна істотно полегшити контроль за ситуацією на об’єкті, а також створити алгоритм роботи системи безпеки в разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної ситуації.

Підводячи підсумок, експерти Холдингу охоронних підприємств «Шериф» рекомендують власникам розважальних закладів ще раз серйозно замислитися над питаннями безпеки – наскільки ефективна працююча у вас система, чи не витрачаєте ви гроші даремно, чи відповідають охоронці рівню вашого закладу? Якщо ж ви хочете отримати професійну консультацію та рекомендації щодо концепції безпеки, правильні охоронні рішення за доступні гроші, звертайтеся до фахівців охоронної компанії «Шериф». Ми допоможемо вам знайти рішення існуючих проблем та підвищити рівень безпеки вашого закладу.

Перша частина статті доступна тут.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua