Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охоронець чи сигналізація – вибір за вами

Замислюючись про охорону, не всі можуть відразу визначитися, чого вони саме хочуть. Буде це людина, що патрулює територію, або технічна система, вирішувати тільки вам. Питання складне, але ж куди в сучасному світі без труднощів?

Кому довіряти більше – людині чи техніці? Хто краще, швидше і надійніше? Охоронець може запідозрити недобре набагато раніше і подати сигнал своїм колегам або на центральний пульт. Все ж треба враховувати людський фактор, адже іноді зловмисники виявляються набагато спритнішими. Систему взагалі-то не проведеш: зламати двері, розбити вікно і залишитися непоміченим спеціальними датчиками – неможливо.

Розглянемо і інший момент: ви приїхали на об’єкт і хочете дізнатися, як все пройшло. Охоронець – співрозмовник трохи краще будь-яких технічних пристроїв. Він у подробицях розповість, чи все було спокійно, чи перебували поблизу території підозрілі особи. Заразом зможете йому поскаржитися на тещу, проблеми на роботі і неналежну поведінку офіціантки в кафе. Якщо встановити охоронну сигналізацію в Києві, то вже з датчиками такої задушевної розмови не вийде, але чи так важливо це для вас?

У чому ще різниця між охоронцем і сигналізацією? Людина з роками набирається лише досвіду, а техніка старіє. Тільки от надійні пристрої настільки довговічні, що цей процес дуже повільний. І переживати з даного приводу абсолютно безглуздо. Щоб встановити сигналізацію в Києві, потрібно взаємодія двох сторін – якісного обладнання і професіоналізму персоналу. З охоронцем простіше – він не вимагає установки додаткового забезпечення.

Вибираючи спосіб охорони, виходите з своїх особистих спонукань. А хочете з будинку або офісу зробити справжню неприступну фортецю – комбінуйте два варіанти. Якщо житло стоїть на сигналізації, а по садибі патрулює добре фізично підготовлений охоронець, турбуватися і правда не за що. Це не може не влетіти в копієчку, але чи правильно економити на своїй безпеці ?

Поставте себе на місце зловмисника. Чи злякається він самотнього охоронця або спробує його обхитрити ? А от щоб обдурити датчики і обійти систему сигналізації, без спеціальних знань не обійтися. Та й такі методи не можна назвати ефективними. Продумати ж відразу два варіанти – знешкодження і сигналізації, і охоронця – неможливо.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua