Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Як же працює охоронна сигналізація «Шериф»

Ще на етапі установки і налагодження устаткування спеціаліст консультує мешканців квартири про специфіку системи сигналізації, правила роботи, порядок постановки під охорону і зняття квартири з охорони. Інженери компанії працюють виключно з сертифікованим обладнанням, яке забезпечує надійну роботу системи безпеки.

За яким принципом працює ця система? Під час того, як злодій зробить перші спроби забратися в квартиру, на централізований пульт спостереження «Шериф» по GSM-каналу надійде сигнал тривоги. Ця технологія працює за принципом передачі повідомлень по мобільному телефону і має високий ступінь надійності, оскільки тут виключається можливість пошкодження телефонного проводу.

«Після того, як спрацює будь-який з датчиків, тривожний сигнал за 2-3 секунди надходить на пульт централізованого спостереження. А ще через кілька секунд оператор передає сигнал тривоги найближчій по розташуванню групі швидкого реагування. Поки група слідує на об’єкт, оператор вже повідомляє їм, який з датчиків спрацював – двері або вікно, і в якій з кімнат є рух. Ця інформація дозволяє бійцям ГМР максимально швидко і ефективно провести правильне блокування об’єкта для затримання злочинця. Охоронна компанія «Шериф» має власний парк спецавтомобілів, що не старші 3-х років і задіяні у швидкому реагуванні», – підкреслив керівник компанії Дмитро Стрижов.

Співробітники груп мобільного реагування є особливою гордістю компанії, оскільки до складу цього елітного підрозділу входять кращі охоронці. Їх фізичній підготовці завжди приділяється особлива увага. Бійці тренуються як за програмою загальнофізичної підготовки, так і проходять спеціальні курси підготовки, де вивчають секрети стародавнього єдиноборства панкратіон. Кращі тренери України відпрацьовують із співробітниками ГМР прийоми виходу із захоплень і захисту від збройного нападу з використанням ножа і пістолета. Побороти такого суперника злодієві просто не під силу.

В роботі співробітників груп мобільного реагування відрізняє відмінна фізична підготовка, висока концентрація, особливий психологічний настрой. Виїжджаючи на виклик, вони готуються до будь-якої ситуації. Нерідко тривога на об’єкті виникає лише з банальної причини – господар через безглузду випадковість забув зняти квартиру з сигналізації. А можливо і те, що в квартирі орудують озброєні злочинці, які заради наживи підуть на все. Щоб сміливо нейтралізувати зловмисників, залишившись самим цілими і неушкодженими, охоронці «Шерифа» завжди екіпіровані спецзасобами захисту, мають при собі засоби активної оборони і травматичну зброю.

Для того щоб не залишати майно без нагляду, група мобільного реагування може залишатися на сторожі біля входу в квартиру до приїзду господарів. В цей час замовник може не турбуватися про збереження свого майна – під наглядом професійних охоронців ніхто навіть не ризикне зазіхнути на добро.

Ціна такого спокою доступна практично кожному. Однак цінність цієї послуги, на жаль, багато хто розуміє вже після того, як сталося пограбування. Неприємний осад після такої події залишається надовго. Так чому б не вирішити питання безпеки заздалегідь? Охорона квартир в Києві – найкраща пропозиція у охоронної компанії «Шериф».

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua