Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охоронна сигналізація від компанії «Шериф»: якісно і надійно

Коли ви задастеся питанням «як поставити квартиру під охорону?», далі неминуче зіткнетеся з проблемою вибору охоронної фірми, яка на 100% задовольнить ваші вимоги в якісних і прийнятних за ціною послугах. У раніше опублікованих матеріалах на нашому сайті, ви зможете детально дізнатися, як не помилитися у виборі охоронного підприємства (http://www.sheriff.com.ua/items/zolotue-pravila-ch1/), а також прочитати рекомендації з вибору послуги пультової охорони у Києві (http://www.sheriff.com.ua/items/pult-o/).

Зараз ми зупинимося на тому, які переваги ви, як замовник, будете мати, звернувшись за встановленням та обслуговуванням охоронної сигналізації в Холдинг охоронних підприємств «Шериф».

Почнемо з того, що охоронна компанія «Шериф» працює на ринку охоронних послуг вже більше 10 років. Цей солідний як для охоронної фірми вік говорить про роки «набитих гуль», проб і помилок, які в підсумку перетворилися на значний досвід, знання і професіоналізм співробітників. Колектив компанії працює у власному офісі, куди може прийти кожен із замовників, щоб переконатися в реальності існування солідно матеріально-технічної бази: в наявності власного пульта спостереження, парку спецавтомобілів, груп мобільного реагування, тренувального центру для охоронців. Керівництво компанії підтримує політику відкритості, оскільки вважає, що кожен замовник, перш ніж почати співпрацю з компанією, повинен особисто переконатися в заявленій нею серйозності і надійності.

Далі потенційний замовник отримує всю необхідну інформацію про послугу.

«Ми приділяємо велику увагу професійному консультуванню. Звернувшись в охоронну компанію «Шериф», кожен потенційний замовник отримує обширну консультацію щодо послуг охорони квартири. Наші фахівці намагаються відповідати на всі питання, що цікавлять людину, проте часом всі нюанси по телефону з’ясувати неможливо і потрібен професійний погляд інженера. При нестандартних і складних плануваннях ми направляємо на об’єкт фахівця, який абсолютно безкоштовно обстежує приміщення, пропонує варіанти захисту і надає кошторис. На цьому етапі ми рекомендуємо замовнику задавати всі питання, як про саму інструкцію користування, так і про установку супутнього обладнання – датчиків затоплення, датчиків витоку газу та іншого», – відзначає генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов.

«Шериф» – одна з небагатьох столичних охоронних компаній, яка на прохання замовника здатна виконати установку мінімального набору обладнання в дуже стислі терміни. Дуже часто з таким проханням в «Шериф» звертаються люди, які їдуть у відпустку, тривале відрядження і не хочуть залишати квартиру без нагляду.

Коли ж мова йде про індивідуальний проект, технічні фахівці також намагаються виконати свою роботу максимально оперативно: вислухавши всі побажання замовника, його очікування стосовно витрат, протягом доби готується кошторис. Коли кошторис затверджений, у зручний для клієнта час проводиться монтаж устаткування. Розуміючи потреби своїх клієнтів, інженери компанії «Шериф» можуть проводити встановлення охоронної сигналізації в неробочий час і у вихідні дні.

Крім важливості надання хорошого сервісу, в компанії також розуміють – при виборі охоронної фірми одним з вирішальних чинників для клієнта є можливість заощадити. Тому «Шериф» вже давно став лояльною компанією і постійно радує своїх замовників різними акціями та вигідними ціновими пропозиціями.

«Охоронна сигналізація – це зовсім не привілей для забезпечених людей, це необхідність, доступна для звичайних громадян. Все, що потрібно для укладення договору на охорону квартири – копія паспортних даних, ідентифікаційного коду та документа, що свідчить про право власності чи документа, що підтверджує право замовника охоронних послуг користуватися зазначеним приміщенням. Для економії часу ці документи можна направити по e-mail – «Шериф» цінує час своїх клієнтів», – каже керівник компанії.

У компанії «Шериф» рекомендують думати про установку охоронної сигналізації ще до початку ремонту: в ​​цей час інженери можуть прокласти кабелі, які підключаються до джерел живлення. Коли ж ремонт вже завершений, щоб не псувати інтер’єр проводами, часто використовуються радіодатчики. А їх установка спричиняє подорожчання вартості обладнання більше ніж на 50%.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua