Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Установка охоронної сигналізації в квартирі

Все частіше після придбання квартири нові власники замислюються над таким питанням як сигналізація для дому. Радяться з друзями, питають на форумах, яку краще встановити сигналізацію. Нас, наприклад, повеселив одна з порад форумчан, як можна заощадити на охоронної сигналізації, – поставити в квартирі ревун від підводного човна і датчик на затримане спрацьовування. Як написав один винахідливий громадянин: «Злодіїв кандратій схопить, коли ревун запрацює, і в усьому районі знатимуть, що до вас вломилися в хату». На жаль, від такого жартівливого способу охорони може наступити серцевий напад не тільки у злодія, а й у літньої сусідки, тому ми рекомендуємо більш гуманні методи, такі як охоронна сигналізація і відеоспостереження. З рекомендаціями щодо вибору послуги пультової охорони в Києві ви можете ознайомитися в матеріалі «Охорона квартир в Києві – найкраща пропозиція у «Шерифа»

Так ось часто виходить так, що власники житла згадують про сигналізацію вже після того, як був виконаний ремонт. І багато жалкують, що не подумали про це заздалегідь, адже охоронні системи для дому логічніше і раціональніше монтувати ще на етапі ремонту. Причин цьому декілька. Перша стосується естетичної сторони питання. Навряд чи власник квартири вирішиться руйнувати стіни після свіжого ремонту. А тоді уявіть, як виглядатиме ваша квартира з дротами, що тягнуться по стінах, і розетками, що «прикрашають» найвидніші місця. Дроти то можна заховати в короби, однак естетиці інтер’єру це аж ніяк не додасть. Друга причина – економія коштів. Щоб не псувати інтер’єр дротами, доведеться використовувати радіодатчики, які підвищать вартість усього обладнання більше ніж на 50%. Ось тому важливо розуміти, що коли ви визначитеся з майбутнім інтер’єром і розстановкою меблів, наступним кроком має стати складання схеми розводки електропроводки. На цьому етапі (перш ніж приступити безпосередньо до ремонтних робіт) якраз варто подумати про установку охоронної сигналізації та запросити фахівців охоронної фірми.

«Після того, як фахівець обстежує квартиру на предмет зовнішніх вразливостей, він зможе дати професійні рекомендації про те, якою має бути схема закладки кабелів під охоронну сигналізацію, де і які датчики необхідно встановити для оптимальної схеми захисту. Такий професійний підхід дозволить замовнику заощадити бюджет. А проведені на етапі ремонту роботи з прокладання кабелів та встановлення датчиків не спотворять майбутній дизайн всієї квартири, і замовнику не доведеться зазнавати серйозних «косметичних» змін в інтер’єрі у вигляді коробів на стінах», – підкреслив генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов.

Після того, як ремонт у квартирі буде закінчено, інженери охоронної компанії приступають безпосередньо до монтажу охоронного обладнання, його налаштування та підключення до централізованого пульту охорони. З цього моменту за щомісячну абонплату в розмірі від 200 гривень квартира знаходитиметься під цілодобовим наглядом і надійним захистом бійців груп мобільного реагування. Причому, навіть сама видимість наявності сигналізації допоможе відлякати злодіїв від дверей квартири, що перебуває під охороною.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua