Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Монтуємо охоронні системи в офісі та будинку: до або після ремонту?

Фахівці сфери охорони і безпеки в один голос заявляють – про установку охоронної, пожежної, тривожної сигналізації, системи відеоспостереження та контролю доступу необхідно подбати ще на етапі будівництва або ремонту об’єкта. Такий підхід дозволить уникнути додаткових витрат і неприємних клопотів вже після ремонту.

За повідомленнями ЗМІ, з початку нинішнього року українці забрали з банків понад 110 мільярдів гривень депозитів. Можна припустити, що якась частина цих коштів була вкладена в нерухомість, автомобілі або крупну побутову техніку. Водночас, залишені суми багато громадян по старинці зав’язали в панчоху і заховали під ліжко. На радість квартирним злодіям, які з кожним днем удосконалюють свої злочинні схеми і примудряються обчищати за день з десяток квартир в одному районі. Не відпочивають і грабіжники, які «спеціалізуються» на торгових комплексах і складах. Збитки від їхніх злодіянь досягають захмарних сум.

Протистояти грабіжникам можливо, але охорона об’єктів буде раціональним і ефективним кроком тільки в тому випадку, якщо підійти до цього питання з розумом. Одна з важливих рекомендацій фахівців Холдингу охоронних підприємств «Шериф» – подбати про встановлення систем технічного захисту ще на етапі будівництва великого об’єкта комерційної нерухомості або на етапі ремонту в квартирі. Обладнавши об’єкт такими системами як охоронна сигналізація (gsm сигналізація для дому), система відеоспостереження та контролю доступу, власник зможе зітхнути спокійно – будь-яке проникнення на територію і посягання на майно буде миттєво зафіксовано на пульті охоронної компанії та припинено групою мобільного реагування. Ціна такого спокою – від 3 тисяч гривень в залежності від складності об’єкта.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua