Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охоронна компанія «Шериф» визнана «Лідером галузі 2014 року» за версією Національного бізнес-рейтингу (Частина 3)

Краще співвідношення ціна/якість

«Якісна охорона за вигідними цінами» – погодьтеся, від такої пропозиції важко відмовитися. Цього робити і не доведеться, оскільки в Холдингу охоронних підприємств «Шериф» завжди йдуть назустріч клієнтам, підбираючи оптимальні варіанти охорони об’єктів під різні бюджети.

У компанії пропонують різні пакети послуг з фізичної охорони об’єктів: «Стандарт», «Преміум», «Еліт». У кожному з них є відповідний набір опцій. Це різний рівень матеріальної відповідальності, вік і досвід працівників охорони, вид форменого одягу, при необхідності забезпечення охоронця засобами індивідуального захисту, мобільним та радіозв’язком і багато іншого. Приємним бонусом до кожного пакету послуг стає безкоштовний аудит системи охорони та існуючих реальних і потенційних загроз, уразливості в системі охоронної сигналізації.

До того ж, у компанії регулярно проводять акції для постійних клієнтів і тих, хто тільки планує вибрати охоронні послуги. Різноманітність акцій дозволяє економити на абонентській платі за пультову охорону об’єктів і дає знижки на монтаж устаткування. Тобто, вибираючи Холдинг охоронних підприємств «Шериф», кожен клієнт отримує завжди трохи більше, аніж якість і надійність послуг. Постійні клієнти такий підхід вже оцінили.

lider

Спецпідготовка груп мобільного реагування

Щоб якість охоронних послуг завжди було на висоті, в компанії піклуються про навчання і підготовку персоналу. Серйозно підходять до цього питання, щоб розвінчати усталену думку про неспроможність професії охоронця, якого зараз, як і раніше, часто асоціюють з чоловіком глибоко пенсійного віку та сумнівної фізпідготовки, здатного хіба що викликати міліцію у разі надзвичайної пригоди. Однак це, відверто кажучи, давно застарілий міф, легко руйнується співробітниками охорони Холдингу «Шериф» – за віковим цензом, зовнішньому вигляду, а головне – за рівнем фізичної підготовки, професійних знань і навичок.

Під час навчання охоронці «Шерифа» набувають багаж теоретичних знань, зокрема, вивчають норми чинного законодавства, оволодівають навичками першої медичної допомоги, напрацьовують навички поведінки в складних нестандартних ситуаціях. Заняття проводяться в навчальних класах. Ті, хто складають атестацію на відмінно, отримують більш високий розряд (від 1 до 6) і, відповідно, претендують на кращу заробітну плату.

Контролювати фізичну форму охоронців вдається за рахунок регулярних іспитів по здачі нормативів. Заняття з фізичної підготовки проходять на базі тренувального центру «Шериф», де зі співробітниками займаються тренери із загальнофізичної підготовки і кращі тренери Києва з найбільш ефективного і прикладного єдиноборства – панкратіону. Панкратіону більше 3000 років, він призначався для підготовки легендарних Спартанців. Цей найдавніший з відомих світу видів єдиноборств поєднує удари і боротьбу. На цей унікальний вид спорту орієнтуються бійці елітних підрозділів охорони – груп мобільного реагування.

Вагомий аргумент на користь панкратіону зрозумілий: володіння подвійний технікою (ударно-борцівською) дає бійцям величезну перевагу в сутичці з противником, навіть озброєним. Спритність і сила, з якими вступають в бій з противником бійці ГМР, неабиякі, і можуть поставити в безвихідь навіть найзапекліших злочинців. Тому в 99% ситуацій охоронці виходять переможцями, правильно і блискавично реагуючи на напад і вміло нейтралізуючи злочинців.

У Холдингу охоронних підприємств «Шериф» вважають, що нинішнє лідерство в галузі – це не кінцева точка, а відкриття нових і важливих горизонтів. Попереду у компанії безліч амбіційних завдань, і головне, одна велика мета – утвердити в суспільстві високі стандарти охоронних послуг, щоб на них змогли рівнятися як новачки в цьому бізнесі, так і прості громадяни – споживачі послуг.

sert

Попередню чатину статті можна знайти тут.

Початок статті можна знайти тут.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua