Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охоронна компанія «Шериф» визнана «Лідером галузі 2014 року» за версією Національного бізнес-рейтингу (Частина 2)

Солідна матеріально-технічна база

Розуміючи те, що на одному автомобілі весь Київ патрулювати неможливо, керівництво Холдингу приділяє велику увагу розвитку матеріально-технічної бази компанії. Насамперед кошти інвестуються в розширення парку спецавтомобілів, для того щоб патрулювання на підконтрольних територіях проходило без збоїв, і в разі спрацювання тривожного сигналу охорона могла негайно, на завжди справному автомобілі, прибути до місця призначення і затримати злочинця.

Забезпечення співробітників охорони усім необхідним для роботи – також питання першочергового порядку. У компанії регулярно купується формений одяг для охоронців, засоби зв’язку та індивідуального захисту (бронежилети, протиударні шоломи, комплекти захисту для рук і ніг).

Мало, хто з охоронних компаній може пишатися тим, що має власний просторий офіс, як компанія «Шериф», де працює потужне і сучасне спеціалізоване технічне обладнання – централізований пульт спостереження. У структурі компанії створені кілька департаментів фізичної охорони, групи мобільного реагування, інженерно-технічна служба, департамент регіонального розвитку та адміністративно-управлінський відділ. Штат співробітників нараховує більше 1000 чоловік.

lider

Повний спектр послуг охорони та безпеки

Як і інші охоронні фірми Києва, охоронна компанія «Шериф» починала свою діяльність з однією лише послуги – це фізична охорона об’єктів. З часом, коли охоронні послуги від компанії «Шериф» стали користуватися попитом, з’явилося бажання і необхідність розширювати можливості.

Сьогодні в арсеналі Холдингу охоронних підприємств «Шериф» більше десятка затребуваних послуг: охорона квартир, фізична охорона об’єктів, охорона масових заходів, супроводження інкасації, пультова охорона, охоронна сигналізація, тривожна сигналізація, пожежна сигналізація, система відеоспостереження і система контролю доступу та інші.

Широка лінійка якісних охоронних послуг дозволила компанії впровадити комплексне обслуговування клієнтів: тепер кожен бажаючий може отримати цілий спектр якісних послуг від однієї компанії – будь то пожежна сигналізація, встановлення відеоспостереження і тривожної кнопки. Фахівці компанії «Шериф» аналізують ступінь уразливості об’єкта і дають рекомендації з питань оптимізації існуючої схеми охорони. Як це часто буває, клієнтам іноді вигідніше відмовитися від декількох постів фізичної охорони, при цьому виграти в ефективності за рахунок установки технічних засобів охорони та безпеки. Працюючи чесно і відкрито, компанія «Шериф» ставить інтереси і потреби клієнтів на перше місце, тим самим дозволяє людям економити час та кошти, відведені на вирішення таких питань як охорона підприємств та охорона квартир.

sert

Попередню чатину статті можна знайти тут.

Продовження статті можна знайти тут.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua