Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охоронна компанія «Шериф» визнана «Лідером галузі 2014 року» за версією Національного бізнес-рейтингу (Частина 1)

Холдинг охоронних підприємств «Шериф» – найкраща приватна охоронна структура України за актуальними фінансово-економічними показниками 2014 року. До такого висновку на підставі офіційних даних статистики дійшли експерти Національного бізнес-рейтингу, який ось уже 12 років визначає реальних лідерів економіки України.

lider

Про рейтинг

Надавати достовірну інформацію інвесторам, банкам, страховим компаніям та іншим зацікавленим сторонам про стан сучасної підприємницької діяльності в Україні – саме з такою метою у 2002 році створювався Національний бізнес-рейтинг. Сьогодні НБР –- це один з найбільш прозорих і об’єктивних рейтингів, який визначає лідерів української економіки на основі актуальної офіційної статистики. Переможців у ньому оцінюють за реальним економічним показникам, зазначеним у фінансовій звітності підприємств. Одним словом, у рейтингу беруть участь тільки ті підприємства, які працюють відкрито, прозоро і високопрофесійно.

Незалежний, загальнодержавний та об’єктивний, цей рейтинг визначає підприємства, які успішно займалися основним видом діяльності протягом усього року, у більш ніж 500 видах економічної діяльності за КВЕД. Згідно з міжнародними стандартами, підприємства ранжуються по ряду критеріїв, а саме: обсягу реалізованої продукції, чистим прибутком, продуктивністю і оплатою праці. Такий своєрідний економічний «портрет» допомагає експертам і інвесторам оцінити справжній стан підприємства, порівняти фінансовий стан підприємств між собою, оцінити динаміку минулих років і дати характеристику стану підприємств галузі або регіону в цілому.

sert

Лідер галузі

У нинішньому році в категорії «Діяльність приватних охоронних служб» кращим визнано охоронне підприємство «Шериф». Компанія посіла перше місце в Україні серед малих підприємств за показником фінансово-господарської діяльності «Поточний коефіцієнт ліквідності». Високе звання «Лідер галузі 2014» тепер підтверджує настінна медаль і національний сертифікат за підписом генерального директора науково-інформаційного центру статистичних досліджень, керівника редакції «Торгово-промислова Україна», президента міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів.

«Цього року колектив компанії отримав дуже престижну нагороду. Холдинг охоронних підприємств «Шериф» визнаний переможцем, «золотим» лідером щорічного Національного бізнес-рейтингу. Звання «Лідера галузі» для нас приємне, почесне і значиме. У той же час таке визнання багато до чого зобов’язує. Оскільки висока якість послуг, надійність і професійне ставлення до справи – це ті переваги, які завжди вигідно відрізняли компанію «Шериф» на ринку охоронних послуг, ми і надалі будемо слідувати цим стандартам, підвищувати їх. Будемо намагатися забезпечувати наших постійних та нових клієнтів найкращим сервісом і висококласним комплексним обслуговуванням», – підкреслив генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов.

Лідером Національного бізнес-рейтингу Холдинг охоронних підприємств «Шериф» став цілком заслужено. Адже за 11 років на ринку охоронних послуг України компанія набула великого досвіду у сфері охорони і безпеки, і зараз користується безсумнівним авторитетом в професійному середовищі, довірою і повагою серед партнерів та клієнтів.

Постійні клієнти Холдингу охоронних підприємств «Шериф» можуть підтвердити – ця охоронна компанія не прагне до швидкого прибутку, а, навпаки, планомірно розвивається: зміцнює матеріально-технічну базу, розширює спектр охоронних послуг, займається навчанням і підготовкою співробітників. Все це робиться для того, щоб кожен замовник отримував якісну послугу, був упевнений в надійності і професіоналізмі компанії.

Сьогодні охоронну компанію «Шериф» вибирають, насамперед, виходячи з очевидних переваг, які вигідно відрізняють це охоронне підприємство на ринку охоронних послуг.

Продовження статті можна знайти тут.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua