Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охорона квартири: критерії вибору агентства пультової охорони

Отже, уявімо, що перший етап пошуку пройдений: вивчені пропозиції в Інтернеті, обрані дві-три, на ваш погляд, підходящі фірми. Дзвонимо в офіс і цікавимося пропозицією – охоронна сигналізація квартири в Києві.

 

1. Професійна консультація

Молодий підприємець Олександр, відкривши популярний ресторанчик, заробив собі на простору квартиру в Оболонському районі Києва. Щоб спокійно їхати на відпочинок і не переживати, що злодії можуть обчистити його непогано облаштоване житло, бізнесмен вирішив – йому потрібна сигналізація в квартиру, і взявся за пошуки нормальної охоронної фірми.
Все б нічого, але лише в одному з десяти столичних охоронних агентств, які він обдзвонив, хлопцю дали зрозумілу і професійну консультацію про те, що собою являє послуга «охорона квартири». Йому розповіли про пульти спостереження і час реагування на тривожний сигнал. І навіть запропонували в цей же день прислати спеціаліста на об’єкт для обстеження і предметної розмови, скільки і чого буде потрібно, щоб в його випадку (останній поверх з безліччю вікон і двома балконами) охоронна сигналізація квартири працювала найбільш ефективно.
В інших фірмах дзвінки закінчилися нічим: в одній менеджер пообіцяв, але не передзвонив, в іншій секретар довго не могла з’єднати з менеджером, у третій дівчина видала завчений текст про те, чим хороша сигналізація в квартиру, але навіть не задавала уточнюючих питань. Тому Олександр погодився на пропозицію тієї фірми, де йому приділили увагу, професійно проконсультували по телефону, а потім ще й фахівця прислали для обстеження квартири.

2. Якісний монтаж обладнання

Охорона квартири – багаторівнева задача, яка починається з установки обладнання. Тому в солідних охоронних фірмах ключову увагу приділяють найму висококваліфікованих інженерів і технічних фахівців, у яких за плечима роки роботи з технічними засобами охорони. Забезпечити замовнику безперебійну охорону об’єкту може тільки сертифіковане обладнання. Сигналізація в квартиру являє собою набір датчиків і приймально-контрольний прилад.
Замовника повинен насторожити той факт, що, не бачачи об’єкта, в охоронному підприємстві вам вже чітко називають суму, скільки для вас буде коштувати охорона квартири: сигналізація в квартиру, відеоспостереження та інші технічні засоби. Правильно, коли після спілкування по телефону, на об’єкт виїжджає фахівець. Його завдання – провести обстеження і аналіз укріпленості об’єкта, дати консультації з підбору необхідного обладнання, його встановлення, оцінити обсяги роботи, їх вартість та погодити технічні нюанси. А раптом у вас нестандартне житло і вам потрібна особлива конфігурація датчиків або взагалі не допоможе охоронна сигналізація квартири.
Звичайно ж, фахівці враховують побажання замовника (як і що має вписатися в дизайн інтер’єру, скільки коштів планується виділити з бюджету сім’ї на таку статтю витрат як охорона квартири), і в той же час останнє слово має залишатися за фахівцями. Оскільки лише професіонали можуть передбачити всі загрози і дати експертний висновок, як найкраще убезпечити об’єкт від несанкціонованого проникнення.
Зіткнувшись з псевдоспеціалістом, замовник може отримати цілий набір неприємностей: неякісний монтаж обладнання призведе до повного збою в роботі системи, а то й гірше – охоронна сигналізація квартири буде працювати неефективно. Одним словом, охорона квартири передбачає комплексний професійний підхід.

«Коли сигналізація в квартиру тільки монтується і ви помітили якийсь підозрілий нюанс, або вас насторожить некомпетентність фахівців і низька якість пропонованого обладнання, відразу відмовляйтеся від такої пропозиції. Охорона квартири – це не жарти, і довіряти свою безпеку слід тільки перевіреній і надійній охоронній компанії, яку знають і якій довіряють. Холдинг охоронних підприємств “Шериф” надає різні охоронні послуги, серед яких охоронна сигналізація квартир займає провідну позицію, вже більше 10 років. Для проведення монтажних робіт у нашої компанії є вся дозвільна документація, в тому числі, будівельна ліцензія, яка дає право виконувати нашим фахівцям всі види робіт», – зазначає генеральний директор охоронної компанії «Шериф» Дмитро Стрижов.

 3. Час реагування на тривожний сигнал

Коли спрацьовує охоронна сигналізація квартири, тривожний сигнал надходить на пульт централізованого спостереження, після чого диспетчер направляє на об’єкт оперативну групу мобільного реагування. Оскільки всі досвідчені зловмисники зазвичай діють дуже чітко і швидко, охоронна фірма повинна так само моментально відреагувати на сигнал тривоги, приїхати і затримати злочинця. Передача сигналу зазвичай проходить по декількох каналах: використовується радіозв’язок, система GSM, телефонний кабель.
Час прибуття групи мобільного реагування в столиці в середньому складає 5-7 хвилин. Замовнику важливо розуміти, що якщо спрацює охоронна сигналізація квартири, реальний час локалізації загрози буде залежати від декількох факторів: місця розташування об’єкта, кількості чергових груп, технічного стану автомобілів, рівня підготовки бійців ГМР, наявності резервних автомобілів і екіпажів на випадок поломки.
«Коли я почав працювати з однією охоронною фірмою, мені обіцяли, що їх сигналізація в квартиру буде для мене ідеальним варіантом, говорили про супер умови. Сказали, що у випадку, коли охоронна сигналізація квартири спрацює на злом замків і відкриття дверей, їх група приїде до мене за 3 хвилини, тому що в нашому мікрорайоні постійно чергує їхня машина. На ділі виявилося все абсолютно інакше. Їхали охоронці 20 хвилин або навіть більше, злодії встигли все розтягнути. Сказали, що якраз в цей вечір патрульну машину перекинули в інший район, але як я зрозумів потім, цих автомобілів на фірмі взагалі раз-два і все », – згадує випадок з життя киянин Володимир Георгійович.
Багато охоронних фірм просто не мають власної матеріально-технічної бази, щоб забезпечувати якісну послугу. У них немає ні власних автомобілів, ні власного пульта спостереження – вони просто-напросто співпрацюють з іншими агентствами, декларуючи лише на словах, що пультова охорона квартири – їх спеціалізація. Таким чином, коли охоронна сигналізація квартири спрацьовує на злом, на місце події виїжджають «дружні» наряди, які досконально не знають ні об’єкта, ні характер тривоги. Втрачається дорогоцінний час, і в такому випадку сигналізація в квартиру абсолютно не виправдовує свого призначення.
Іноді ситуації бувають і зовсім трагікомічними: до складу так званого екіпажу входять або непідготовлені молодики, або чоловіки глибоко пенсійного віку, яким у разі екстремальної ситуації доводиться давати нашатирний спирт для приведення до тями. Тому, перш ніж укладати договір, попросіть показати екіпаж, який обслуговує ваш район. Нехай це прохання виконають всі фірми-претенденти. Ви побачите реальний стан речей, щоб згодом охорона квартири не перетворилася для вас у ризиковане підприємство.

4. Сервіс 24/7

Багато хто погодиться з тим, що сьогодні у сфері послуг ключову роль відіграє навіть не їх вартість. Хороший сервіс – ось що може допомогти завоювати прихильність клієнтів. Приміром, в охоронній компанії «Шериф» працює цілодобовий центр моніторингу за станом об’єктів. Хтось із колег скаже, що це розкіш – утримувати серйозний центр моніторингу за станом об’єктів, який працює 24 години на добу, сім днів на тиждень, мати в штаті кілька диспетчерів, чергового електрика, фахівців служби безпеки, здатних у будь-який час доби прийти на допомогу клієнту. А також машину, яка готова виїхати за клієнтом для перезакриття об’єкта. І наші колеги будуть не праві. Такий центр – це необхідність, адже охоронна сигналізація квартири або об’єкта – це завжди система яка постійно змінюється та вимагає постійного контролю.
Крім того, професійні компанії завжди готові надати підтримку своїм клієнтам як за допомогою цілодобової «гарячої» телефонної лінії, так і безпосередньо, в разі необхідності, готові направити на об’єкт фахівців для перевірки стану обладнання, дізнатися, чи справна взагалі охоронна сигналізація квартири.

 

5. Матеріальна відповідальність

Чи готова охоронна фірма нести матеріальну відповідальність у випадку, коли охорона квартири під загрозою через збої в її роботі? Значущість цього критерію не потрібно недооцінювати. Кожен юрист вам скаже, що серйозна охоронна компанія обов’язково прописує в договорі (він укладається перед тим, як сигналізація в квартиру буде встановлена) пункт про відшкодування збитку. Збиток може бути заподіяний з вини охорони або через затримки з прибуттям групи мобільного реагування. І замовник має право розраховувати на матеріальну компенсацію, адже його запевнили, що охоронна сигналізація квартири – надійний спосіб зберегти майно в цілості й схоронності.
Солідна компанія турбується про свою репутацію і про кожного клієнта, тому буде працювати чесно і відкрито. У разі своєї провини – збій обладнання, зволікання бійців ГМР – без зайвих виправдань і скандалів виплатить збитки.

6. Вартість послуг

Пропозиція, в якій сигналізація в квартиру набагато дешевша, ніж у десятка конкурентів, має насторожити. Всім відома фраза про «безкоштовний сир» у випадку з такою послугою як охоронна сигналізація квартири набуває фатальний відтінок. Адже економія тут безпосередньо позначається на якості послуги, що логічно призведе до всіляких неприємних наслідків.
Відзначимо, що в 2014 році економічно обґрунтована вартість абонентської плати в місяць становить від 450 гривень за охорону об’єкта та від 200 гривень – охорона квартири. Якщо вас наполегливо переконують, що сигналізація в квартиру може коштувати значно нижче, ніж середня ціна на ринку, не поспішайте погоджуватися, а запитайте – на чому фірма збирається економити? Найімовірніше, це торкнеться заробітної плати охоронців, їх підготовки та екіпіровки, сервісного обслуговування автопарку та ін. А цілком можливо, фірма не завжди чесна перед законом і готова надавати дешеві послуги, вкриваючи свої доходи і не сплачуючи податки.
Скажіть тепер, чи хочете ви зв’язуватися з напівлегальним охоронним підприємством, де працюють низькокваліфіковані співробітники і їздять напіврозвалені автомобілі?
Повірте, не варто погоджуватися на менше, коли мова йде про найцінніше – безпеку. Перед тим, як сигналізація в квартиру таки буде встановлена, почитайте відгуки, поспілкуйтеся з іншими замовниками, вивчіть дозвільні документи охоронної фірми. Істотною перевагою буде багаторічний досвід роботи компанії на ринку охоронних послуг, десятки об’єктів, що охороняються, великий штат співробітників. Добре екіпіровані співробітники ГМР і сучасні автомобілі з розпізнавальними знаками також є свідченням надійності та солідності охоронної компанії, яка надає якісні послуги і дорожить довірою замовників. Не варто платити за ілюзію безпеки, тоді вже краще пожертвувати ці гроші на благодійність.
Вибирайте надійного охоронного партнера – тільки так охорона квартири буде ефективною, і ви будете впевнені у своїй безпеці!

 

Ще більше інформації про пультову охорону отримаєте зі статті “Пультова охорона в Києві: що слід знати, вибираючи цю послугу

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua