Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Чому охоронна сигналізація квартири надійніше сторожового пса?

 

Напередодні літа, частих виїздів за місто «на шашличок» набирає актуальності охорона квартир від крадіжок. Багато хто і зараз вважає, що немає кращого охоронця, ніж пес. Можливо, так і було, допоки досвідчені злодії не навчилися обчищати квартири в обхід зубастих сторожів.

Всупереч розхожій думці, сторожовий собака на 100% не перешкоджає скоєнню крадіжки. Є десятки методів нейтралізувати грізного Барбоса: це суміш з пекучим перцем, удар електрошокера, пульверизатор з нашатирним спиртом, ультразвук та інше. Знаючі домушники можуть швидко проникнути в заздалегідь вичислену багату квартиру, навіть якщо в ній живе злий собака.

Деякі нинішні клієнти Холдингу охоронних підприємств «Шериф» ще донедавна вважали, що охорона квартир – непохитний борг і обов’язок їх улюбленого сторожового собаки. Однак на власному досвіді ці люди переконалися, що, це далеко не так, і охоронна сигналізація квартири – куди більш надійна річ.

Одна з таких неприємних історій трапилася перед Новим роком з підприємцем Михайлом. Разом з дружиною вони поїхали до друзів, залишивши «за головного» завжди сердитого добермана по кличці Тамерлан. Картина, яку пара побачила, повернувшись додому, змусила задуматися – «може, все-таки тепер нам потрібна охоронна сигналізація квартири»?! «Ми живемо в такому районі, де ввечері без собаки страшнувато ходити, тому Тамерлан був надійним охоронцем для нас і на вулиці, і в квартирі. Але, як виявилося, навіть його можна обдурити і знешкодити. Ми напевно не знаємо, як діяли злодії – застосували ультразвуковий відлякувач або електрошокер. Діяли вони швидко, тому що взяли тільки ті цінні речі, які знаходилися на самому видному місці. Ну і це немало – вкрали коштовності, гроші, пару планшетів, ноутбук, і чомусь поклали око на дорогу косметику і парфуми дружини. Після цього я остаточно вирішив, що нам потрібна професійна охорона квартир, і ми звернулися в «Шериф» за послугою «охоронна сигналізація квартир», – розповів Михайло.

Як бачимо з цієї історії, пес злодіїв злякався і не завадив їм виконати задуманий злочин. Ситуація мала б інший фінал, якби іншою була і охорона квартир. Все-таки один з найбільш дієвих способів протистояти домушникам – це охоронна сигналізація квартир.

При спробі проникнення грабіжників на пульт спостереження приходить сигнал тривоги, про який диспетчер повідомляє найближчому від місця події патрульному автомобілю. Протягом декількох хвилин (а, як правило, злодіям необхідно на пограбування до 10 хвилин) в порозі квартири з’являються двоє професійно підготовлених і озброєних бійців, які затримують злочинців і передають їх правоохоронним органам.

Щодня більше 20 груп мобільного реагування компанії «Шериф» готові приїхати на допомогу після того, як спрацювала охоронна сигналізація квартири. Ефективність послуги «охорона квартир» вже оцінили багато киян, і на досвіді друзів і колег все більше мешканців столиці користуються послугою охоронна сигналізація квартири від охоронної компанії «Шериф».

Охорона квартир – справа, якій охоронна компанія «Шериф» присвятила 12 років роботи. Фахівці компанії розуміють, наскільки важливо для кожної людини бути впевненим у безпеці свого будинку, і охоронна сигналізація здатна в цьому допомогти. Замовляйте послугу саме зараз, адже в компанії діють вигідні умови: пакет акційний «Охорона квартир за 199 грн. на місяць» і пакет послуг «Індивідуальний» від 250 грн. на місяць.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua