Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Бездротова домашня система безпеки проти традиційної

Якщо Ви вже переглядали варіанти встановлення систем безпеки для квартири (будинку), то ви, мабуть, бачили, що є різні форми, кольори і типи систем. Існують системи на будь-який смак – все залежить тільки від Ваших бажань і можливостей. На сьогоднішній день перед замовниками стоїть реальна проблема – вибір між дротовими і бездротовими системами сигналізації.

Бездротова або дротова сигналізація?

І справді, і та і інша система може контролюватися професійним охоронним підприємством. Традиційні системи можуть бути настільки ж ефективними, як і бездротові, але один недолік в тому, що вони живляться від електроенергії, що поставляється через електричні дроти. Обидві вони можуть бути встановлені як самостійно, так і професіоналами. Хоча, звичайно, краще звертатися до досвідчених фахівців з безпеки. Ось, наприклад, таку велику і досвідчену компанію як Холдинг охоронних підприємств «Шериф» рекомендують як великі фірми, так і прості люди, які захотіли захистити свою домівку. Якщо Вам потрібно швидко і якісно встановити системи безпеки, то фахівці компанії «Шериф» можуть впоратися з системами будь-якої складності.

Основні переваги дротових систем:

 1. Провідні системи часто можуть вміщати декілька «зон» захисту.
 2. Вони надійні.
 3. Система менш чутлива до радіо- чи електроперешкод.
 4. Вони використовують резервний акумулятор під час електричних збоїв.

Недоліки дротових систем:

 1. Встановлення дротових систем може бути важче, ніж бездротових.
 2. Можуть виникнути складнощі з прокладкою всіх дротів при встановленні обладнання в облаштовані будинки, особливо з новим ремонтом.
 3. Після установки, можуть виникнути труднощі з демонтажем, якщо Ви захочете взяти систему з собою при переїзді.
 4. Бездротові системи безпеки використовують радіохвилі замість дротів або кабелів для зв’язку панелі управління з датчиками і камерами.

Переваги бездротових систем сигналізації:

 1. Це відмінна альтернатива для людей, що живуть у вже облаштованих квартирах або будинках, або з новим ремонтом.
 2. Оскільки бездротові системи мають свої власні батареї, вони можуть бути встановлені в місцях, де немає доступу до електрики.
 3. Система може бути розширена в міру необхідності.
 4. Бездротові охоронні системи можуть бути підключені до телефону та/або комп’ютерних систем для віддаленого моніторингу.

Недоліки бездротових систем:

 1. Датчикам потрібні батарейки для роботи, так що є вірогідність, що батарея може розрядитися, якщо вчасно не перевіряти її стан.
 2. Компоненти повинні бути розташовані близько до центральної панелі управління. Це може обмежити розміщення деяких датчиків або потребувати установки додаткових компонентів.

Установка

Коли справа доходить до установки бездротової системи сигналізації, то проходить це значно легше, ніж із звичайними дротовими системами. Для встановлення традиційної системи, дроти повинні бути прокладені через весь будинок до кожної точки входу і датчикам руху, що включає в себе всі двері і вікна. Бездротові системи безпеки, як правило, набагато простіше в установці, і вони портативні, так що у разі переїзду Ви можете легко взяти систему з собою.

Переможець

Звичайно ж, це Ви! У той час як обидві системи мають свої переваги і недоліки, найкраща система є тією, яка підходить потребам і стилю життя Вашої родини.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua