Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Навіщо потрібен акт обстеження технічного укріплення об’єкта (Частина 2)

Що необхідно з’ясувати в першу чергу

Щоб краще зрозуміти, «як це все працює», змоделюємо таку ситуацію. В охоронну компанію звернувся власник офісної будівлі (з автостоянкою), який хоче найняти одного охоронця вахтовим методом. Алгоритм роботи фахівців буде таким: насамперед вони виїдуть на об’єкт, щоб вивчити його специфіку, поставлять керівникові ряд професійних питань, а на закінчення складуть рекомендації, які допоможуть забезпечити належну охорону і контрольно-пропускний режим. Однак дати 100% правильні і дієві рекомендації фахівці зможуть лише в тому випадку, якщо отримають чіткі і вичерпні відповіді на типові запитання.

Отже, які ж питання будуть цікавити фахівців?

Першочерговими стануть питання щодо контрольно-пропускного режиму:

1. Порядок допуску співробітників і відвідувачів в будівлю.

Рекомендація: встановити для співробітників систему контролю доступу на вході в будівлю, що дозволить ідентифікувати різні групи людей, що заходять. Охоронець буде вести візуальний контроль за входом-виходом співробітників з офісу. Якщо встановити шлюз, в офіс не зможуть безперешкодно потрапити сторонні люди, особи в стані алкогольного сп’яніння, небажані відвідувачі.

2. Порядок підміни охоронця під час технічних перерв.

Рекомендація: призначити час технічних перерв і визначити порядок щодо контрольно-пропускного режиму на час відсутності охоронця.

3. Про час початку і закінчення прийому відвідувачів.

4. Час роботи співробітників (коли співробітники повинні покинути робочі місця і будівлю).

5. Організація контрольно-пропускного режиму в позаурочний час (якщо співробітнику необхідно залишитися після роботи або вийти у вихідний день; дії охорони, якщо співробітник приходить з відвідувачем).

6. Чи є в будівлі запасний вхід (охоронець не бачитиме пересувань в цьому секторі, сторонні можуть безперешкодно увійти та залишити будівлю).

Рекомендація: встановити на запасному вході домофон, щоб у охоронця була можливість контролювати ситуацію на відстані.

7. Про відповідальних осіб (хто має право змінювати режим охорони, давати розпорядження про винос товарно-матеріальних цінностей, дозволяти допуск співробітників і відвідувачів в невстановлений час, давати розпорядження охоронцю, з ким зв’язуватися в разі виникнення НП?).

8. Порядок дії охоронця в разі виникнення пожежі/загоряння на об’єкті, а також надання першої медичної допомоги в разі, якщо кому-небудь з відвідувачів стане погано.

Рекомендація: затвердити інструкцію щодо дій охоронця в разі пожежі, забезпечити охоронця засобами пожежогасіння. Забезпечити охоронця аптечкою з основними медичними препаратами.

9. Дії охоронця в різних ситуаціях.

Рекомендація: в найкоротший час затвердити інструкцію охоронця. В інструкції викладаються основні вимоги до охоронця і порядок його дій у різних ситуаціях, зокрема, порядок здачі приміщень під охорону. Інструкція – свого роду закон, згідно з яким замовник може висловити свої претензії до охорони.

 

Більше інформації про акт технічної укріпленості  об’єкта можна отримати в інших частинах статті:

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua