Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Навіщо потрібен акт обстеження технічного укріплення об’єкта (Частина 1)

Як і в будь-який інший сфері діяльності, в охоронній справі є свої правила і методи роботи, які є базисом для надання якісних і надійних послуг. Приміром, для того, щоб пошити гарний костюм, швачці необхідно дізнатися про особливості фігури людини. Лише знявши потрібні мірки, майстер приступає до пошиття виробу. Не оглянувши пацієнта і не провівши діагностику, лікар не поставить хворому правильний діагноз. Так і охоронній фірмі, перш ніж приступити до виконання обов’язків з охорони об’єкта, потрібно якомога більше дізнатися про нього.

Початок роботи: обстежуємо об’єкт, даємо рекомендації

В процесі «знайомства» з об’єктом, без перебільшення, велику роль відіграє якраз відкритість і готовність до діалогу самого замовника. Однак на початку співпраці з охоронною компанією не всі замовники розуміють суть такого ретельного підходу до надання послуги, мовляв, «розберемося по ходу справи» або «ну ви ж професіонали, так займайтеся самі». Нерозуміння специфіки роботи охоронного підприємства на першому ж етапі може нівелювати усі потуги фахівців організувати якісну охорону об’єкта, стверджує генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов.

«Для організації охорони на об’єкті буде не достатньо того, що замовник просто подивиться в прайс і вибере для себе прийнятну цінову пропозицію з фізичної охорони. У професійному охоронному агентстві співпраця з новим замовником починається з іншого, важливого і принципового моменту – вивчення специфіки об’єкта і розуміння задач, які стоятимуть перед охороною. На цьому етапі замовник дізнається дуже багато нового про стан свого об’єкта і того, що могло б трапитися, якщо б він не звернувся за допомогою до охоронної компанії. Розкласти все по поличках, проаналізувати всі ризики і уразливості, дати повний набір рекомендацій – все це мовою фахівців називається складанням акта обстеження технічного укріплення об’єкта. Тільки обстеживши об’єкт і отримавши всю необхідну інформацію від замовника, включаючи і побажання стосовно рівня матеріальної відповідальності, ми можемо назвати остаточну вартість охоронних послуг», – розповідає керівник охоронної компанії «Шериф».

Важливим моментом в процесі обстеження об’єкта стане вивчення ключових питань, які стосуються передбачуваного контрольно-пропускного режиму, порядку прийому/передачі об’єкта під охорону з охорони, порядку внесення/виносу товарно-матеріальних цінностей. Замовник повинен повністю володіти цією інформацією, інакше будь-який, на перший погляд, несуттєвий або прихований нюанс може в підсумку вплинути на створену систему безпеки.

Акт обстеження технічного укріплення об’єкта буде свого роду «лікарським» висновком, в якому фахівці охоронної компанії дадуть свої рекомендації з мінімізації ризиків, попередження крадіжок і псування майна, проникнень на об’єкт, порушень встановленого порядку на об’єкті, що охороняється.

«Акт технічної укріпленості і рекомендації дозволяють визначити оптимальну кількість ресурсів, необхідних для якісної охорони об’єкта. Мова йде як про кількість постів фізичної охорони, так і про установку або доопрацювання системи охоронної, тривожної, пожежної сигналізації. Акт технічної укріпленості дасть відповідь на питання, а чи потрібні на об’єкті система відеоспостереження та контролю доступу, яким чином нам краще буде організувати режими патрулювання об’єкта і систему контролю несення служби. Крім того, на основі акта ТУ складається інструкція охоронця на об’єкті – що і як він повинен робити в різних штатних і позаштатних ситуаціях» – пояснює Дмитро Стрижов.

Більше інформації про акт технічної укріпленості  об’єкта можна отримати в інших частинах статті:

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua