Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Звернення директора

Шановні друзі!

Саме так хочеться називати кожного з тих, хто довірив або тільки планує довірити нам одну з найбільших цінностей у світі – безпеку. Для нашої компанії ваш вибір – величезна честь, яку ми прагнемо виправдати. Це основа для стабільної роботи та стимул для подальшого розвитку нашої компанії.

Наша головна мета – забезпечити вашу особисту і комерційну безпеку на найвищому професійному та якісному рівні.

Наша компанія грунтує свою діяльність на надійності, дієвості, інтелекті. Саме ці принципи вивели нас в лідери охоронного бізнесу України.

Надійність.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви відчували себе в цілковитій безпеці сьогодні, завтра і завжди, щоб відчували, що ви під захистом компанії, яка дорожить своїми клієнтами та використовує для їх захисту весь свій арсенал: знання, досвід, ресурси.

Дієвість.

Як то кажуть, не словом, а ділом. Саме ділом – виконанням своєї роботи – ми досягли тих вершин, на яких знаходимося зараз. Але, щоб підтверджувати свої позиції, потрібно багато працювати, а, щоб удосконалюватися, потрібно працювати ще більше. І поки хтось тільки розповідає про свій професіоналізм, ми модернізуємо наше обладнання, наш автопарк, вдосконалюємо наших бійців, підвищуємо швидкість прибуття на тривогу і зменшуємо кількість крадіжок – ми діємо.

Інтелект.

Стереотипне уявлення про охоронців взяте з сіткомів – це явище, від якого відійшла наша компанія, адже недостатньо форми, щоб стати захисником чийогось майна, а часом і життя, недостатньо і лише фізичної складової. По-справжньому якісна охорона повинна вміти аналізувати та мислити. В епоху розумних технологій ми не можемо дозволити собі дурних охоронців.

Наш пріоритет – це ваша безпека. Так було з самого початку і так буде продовжуватися.

Дякую за вашу довіру та вибір!

ДМИТРО СТРИЖОВ,
генеральний директор
Холдингу охоронних підприємств «Шериф»

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua