Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Партнерам

Партнерська програма

Холдинг охоронних підприємств Шериф запрошує до співпраці і партнерства

Партнерська програма компанії «Шериф» – це перспективні пропозиції взаємовигідного та довгострокового співробітництва на ринку охоронних послуг України.

 

Нашими партнерами можуть стати:

    – Монтажні організації

Компанія запрошує до співпраці монтажні організації м.Києва та київської області. Якщо у Вашої організації є замовлення на монтаж / установку охоронного обладнання, рекомендувавши компанію Шериф своєму клієнтові Ви, у свою чергу, отримаєте дилерську винагороду.

    – Приватні охоронні підприємства

Маємо готові технічні рішення в частині організації ЦПО з урахуванням всіх доступних каналів зв’язку. Можливо наше організаційна участь у створенні закінченої структури охорони.

   – Дизайнери та проектні установи

Якщо Ви дизайнер або працюєте в проектному бюро, то Ви часто стикаєтеся з питаннями, які безпосередньо не пов’язані з Вашою професією. Наприклад, Ваш замовник бажає включити в дизайн-проект систему відеоспостереження та охоронну сигналізацію. Фахівці нашої компанії складуть професійне комерційне пропозицію і встановлять необхідну замовником систему безпеки. Ви, у свою чергу, отримаєте дилерську винагороду.

  – Ремонтно-будівельні організації

Відомо, що на етапі обробки приміщень будівельним організаціям доводиться вирішувати питання прокладки слабкострумових ліній: домофон, відеоспостереження, системи контролю доступу (СКД) та інше. Вирішення цих питань Ви можете доручити фахівцям Холдингу охоронних підприємств “Шериф». Наші фахівці професійно виконають свою роботу, а Ви отримаєте дилерську винагороду.

  – Організації, що встановлюють металеві двері

Працюючи разом з нами, Ви зможете пропонувати додаткові послуги з технічної безпеки об’єктів нерухомості. У цьому випадку крім конкурентної переваги Ви отримуєте дилерську винагороду.

   – Організації, що спеціалізуються на будівництві парканів та огорож

Ми допоможемо Вам надійно убезпечити периметр об’єкта

   – Власники магазинів та інших пунктів роздрібної торгівлі

Компанія «Шериф» готова поставляти Вашим торговим мережам, магазинах, ринках – як товари, пов’язані із забезпеченням безпеки, так і готові рішення для забезпечення безпеки об’єктів.

    – Фізичні особи

Якщо Ви бажаєте заробляти разом з нами, пропонуйте наші послуги і отримуйте гідну дилерську винагороду.

 

Напрями співробітництва:

Пультова охорона – проектування, монтаж, підключення на пульт компанії «Шериф», технічне обслуговування та моніторинг технічних засобів безпеки.

Встановлення систем безпеки – охоронно-пожежні сигналізації, відеоспостереження, СКД, контроль доступу.

 

Наші партнерські програми:
Надання об’єкта під охорону. Якщо у вас є об’єкти, які потребують надійної охорони, ви завжди можете звернутися в холдинг «Шериф» і отримати висококваліфіковані послуги охоронної організації. Дана програма передбачає взаємовигідну співпрацю, як на умовах виплати одноразової агентської винагороди, так і на умовах постійного співробітництва.

Спільна робота груп швидкого реагування. Залучення груп швидкого реагування компанії «Шериф» дозволить вам скоротити кількість власного персоналу і тим самим заощадити гроші. При цьому ви отримуєте надійних охоронців, пройшли спеціалізовану підготовку. Більшість наших співробітників мають багаторічний досвід роботи в силових структурах і здатні гарантувати безпеку будь-якого об’єкта або вантажу. Співпраця з нами – це додаткова можливість укладати договори на обслуговування нових замовників.

Монтаж охоронних сигналізацій. Установка пультової охорони і її обслуговування.

 

Холдинг Охоронних Підприємств Шериф вибудовує партнерські відносини на основі взаємної довіри, порядності, відкритості!

Врахування Ваших інтересів гарантуємо!

тел .: (044) 500 1911

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua