Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

В Україні зріс попит на детективні послуги

У сучасних реаліях нестабільної економічної ситуації і жорсткої конкуренції зростає попит на послуги приватних детективів і детективних агентств. Перед тим як здійснити операцію із майбутніми партнерами, бізнесмени наполягають на укоріненні детективів до контрагентів і перевірці останніх на благонадійність. Такі заходи необхідні щоб перестрахуватися, зібрати якомога більше інформації і мати можливість для маневрів.

Багатьом керівникам доводиться звертатися до приватних детективних агентств, оскільки дуже часто штатним фахівцям з безпеки не вистачає інформації та доступу до баз даних, які є у детективних агентств. До того ж, як правило, керівники відділів безпеки є колишніми співробітниками правоохоронних органів і звикли вирішувати питання підняттям слухавки.

Технології розвиваються і з’являються більш ефективні підходи в конкурентній розвідці. Останнім часом зросла кількість звернень від представників бізнесу.

«Постійно перевіряють контрагентів на благонадійність – відкидають фіктивні компанії, з боргами, з проблемними засновниками, перевіряють на предмет кумівства, ігор на тендерах і т.п.», – розповідає експерт з детективних послуг.

Згодні з ним і його колеги, які відзначають, що такі послуги цікаві як малому, так і великому бізнесу. Але для великого бізнеса цікавіше повна перевірка контрагентів з укоріненням. Але самі ж компанії відмовляються від такої послуги через дорожнечу і тривале виконання.

 

«Найбільший відсоток звернень йде від постійних клієнтів з якими співпрацюємо тривалий час. Але є і нові, від тих, хто постраждав від будь-яких дій ззовні або всередині компанії – це стосується перш за все українських компаній. А ось закордонні компанії, як правило, не працюють із іноземними партнерами поки їх не перевірять. Перевіряють навіть топ-менеджерів», – розповідає експерт.

 

Вся інформація знаходиться у відкритих джерелах, однак, щоб зібрати її та проаналізувати необхідна певна кваліфікація. Дуже часто детективам доводиться працювати на місці і використовувати методи розшукової діяльності. Як правило, така інформація необхідна замовникам на вчора, тому збирати її необхідно оперативно, в максимально стислий термін.

 

«Звернення та географія дуже різноманітні – від дрібних торговців канцелярських товарів до директорів великих холдингів і компаній зі світовим ім’ям. Правда їх проблеми та завдання трохи відрізняються. Але це не означає, що підприємець ставить завдання простіше, ніж власник холдингу, все залежить від ситуації », – зазначив експерт.

 

Прорахунок вартості послуг детективів проводиться індивідуально і не змінюється залежно від курсу валют або інфляції. Ціна на такі послуги стартує від $ 1 тис. і залежить від масштабу, терміновості і кількості заходів, які необхідно провести.

Детективні послуги

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua