Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Навіщо потрібна пультова охорона?

В наш складний час ми самі повинні піклуватися про збереження особистих і корпоративних цінностей, інформації, устаткування, товару. Та було б дуже нерозумно просто сидіти і сподіватися, що дії зловмисників обійдуть стороною вас і ваше підприємство. Виграє той, хто оперативно орієнтується в реаліях сучасного світу і, знаючи про можливі загрози, вживає всіх заходів безпеки. На сьогоднішній день єдиним надійним способом захисту може стати грамотно організована пультова охорона – саме вона забезпечить потрібний рівень безпеки, що базується на використанні сучасного прогресивного обладнання і злагодженої, професійної роботи співробітників приватного охоронного підприємства.

Ненадійні охоронні фірми – в чому загроза?

Відчуваючи потребу власників малого і середнього бізнес в захисті, як гриби після дощу почали з’являтися охоронні фірми, які дають багатообіцяючі гарантії, не маючи можливостей їх виконати. Як правило, такі підприємства не можуть нести відповідальність за збереження вашого майна, через слаборозвинену інфраструктуру – в екстреній ситуації вони не зможуть оперативно зреагувати і, навіть у випадку прибуття на об’єкт, співробітник такої компанії навряд чи зможе знешкодити зловмисника, адже він, швидше за все, не має ні достатнього досвіду, ні підготовки.

Під охороною об’єктів мається на увазі придбання необхідного обладнання, яке потребує не лише установки, але і сервісного обслуговування. Хіба можна бути впевненим у діях фірми і її добрих намірах, якщо вона тільки з’явилася на ринку охоронних послуг і не сьогодні-завтра може лопнути як мильна булька на воді через відсутність клієнтів чи нерентабельність?

Як обрати охоронне підприємство, яка зможе забезпечити якісну пультову охорону?

У потенційних клієнтів може виникнути проблема при виборі надійної охоронної фірми. В даному випадку не можна діяти методом спроб і помилок, адже ви ризикуєте не лише викинути гроші на вітер, але і ставите під загрозу своє життя і майно. Одна помилка може привести до непоправних наслідків і послуги охорони будуть вже непотрібні…

На що ж звернути увагу, по яким критеріям і ознакам обирати постачальника охоронних послуг?
  • Основним критерієм є наявність ліцензії, тобто законний, офіційний дозвіл на здійснення охоронної діяльності. Саме це є ознакою легальної діяльності і надійності організації. Більш того, в ліцензії мають бути вказані строки і перелік послуг, які може надавати охоронне підприємство. Співробітники фірми, власне охоронці і люди, які виїжджають на об’єкт у випадку тривоги, повинні мати при собі сертифікати охоронців.
  • Не менш важливим критерієм є тривалість надання компанією охоронних послуг. Співробітники фірм, які працюють на ринку охоронних послуг не перший рік, мають достатній досвід і кваліфікацію, що дозволяє їм протягом тривалого часу користуватися попитом. Такі фірми викликають більшу довіру, ніж агентства одного дня.
  • Хороше охоронне устаткування – це половина успіху, але людський фактор не менш важливий. Якщо ви хочете бути впевнені в кваліфікації і достатній фізичній підготовці працівників охорони, поцікавтеся їх минулим. Додатковим плюсом вважається наявність власного тренувального центра. Оптимальною віковою категорією з ідеальним співвідношенням фізичної і психологічної стабільності є вік від 25 до 45 років.
  • Зверніть увагу на послужний список. Зверніться за рекомендаціями до тих, хто безпосередньо знайомий з якістю послуг, які надає дана охоронна фірма. Солідні клієнти, великі підприємства, довгострокові угоди вказують на бездоганну репутацію і стабільний професіоналізм.
  • Серйозна охоронна фірма має постійний офіс, стаціонарні телефони і вкрай рідно міняє місце розташування – простий, але важливий критерій. Окрім постійної адреси і офісу, в розпорядженні надійного охоронного підприємства є все необхідне устаткування – рації, телефони, пульти спостереження, достатньо великий автопарк, штатні техніки та інший обслуговуючий персонал. А також діюча чергова служба, завдання якої – приймати виклики і чергувати в різних районах міста, щоб скоротити час прибуття на об’єкт у випадку сигналу тривоги.
  • Надійна приватна охоронна фірма, для якої важлива якість послуг – охорона будинку, складу, магазину, великого підприємства чи офісу, ймовірно буде входити до різних професійних асоціацій, організацій для обміну досвідом, проведення підтримки один одного у випадках форс-мажора.

Орієнтуючись на ці характеристики ви,безперечно, знайдете охоронне підприємство, яке захистить ваше життя, майно, бізнес, інформацію, в екстреному випадку спрацює оперативно та якісно, і крім відчуття безпеки та впевненості не викличе ніяких негативних емоцій, тим більше пов’язаних з низьким рівнем послуг.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua