Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Навіщо потрібна фізична охорона?

Тільки за перші два місяці 2013 року в Україні зафіксовано 82,9 тис. злочинів, що на 6.7% більше ніж минулого року. Злочини проти власності займають перше місце в цій статистиці – 59,4%. Чи не час задуматися про безпеку свого майна, життя своїх співробітників і свого власного?

Якщо ви успішний бізнесмен, то у вас, безсумнівно, знайдеться кілька недоброзичливих конкурентів. І не варто сподіватися, що вони будуть дотримуватися морально-етичних норм і чесно вести гру. Надійне забезпечення охорони майна і персоналу повинно стати для вас завданням номер один. Досягти цього можливо за допомогою фізичної охорони.

Фізична охорона – комплекс заходів, направлених на забезпечення безпеки функціонування об’єкта, збереження його матеріального майна, захист життя і здоров’я його персоналу. Спеціалісти охоронної фірми, враховуючи індивідуальні особливості кожного об’єкта, розроблять концепцію забезпечення його безпеки, яка включатиме в себе патрулювання території об’єкта, введення контрольно-пропускного режиму, забезпечення безпеки під час проведення масових заходів, охорону об’єкта з виїздом груп швидкого реагування, охорону з використанням службових собак і т.д.

На сьогоднішній день ринок охоронних послуг дуже різноманітний. Але як обрати охоронну компанію серед сотень інших? Прийшовши до охоронної фірми, пам’ятайте, що «Покупець завжди правий» и ви маєте право отримати відповіді на всі ваші запитання. Перш за все переконайтеся в наявності ліцензії МВС на здійснення охоронної діяльності і державної реєстрації охоронного підприємства. Коли ви будете впевнені, що охоронне підприємство працює на законних підставах, поцікавтеся його репутацією і «досвідом» на ринку охоронних послуг, а також кількістю і кваліфікацією співробітників. Якщо ви все ще хоче продовжити роботу з обраною вами охоронної фірмою, то поцікавтеся критеріями відбору персоналу і підготовкою, яку проходять як уже існуючі, так і ті що щойно стали до роботи співробітники охорони. Щоб остаточно розвіяти всі сумніви – завітайте до учбових класів і тренувального залу, звісно,якщо вони взагалі існують. Далі ознайомтеся з послугами охоронної фірми і, разом зі спеціалістом в сфері охоронних послуг, оберіть варіант, який максимально відповідає вашим потребам і фінансовим можливостям. Вам лишилося тільки укласти договір. В розпорядженні серйозного охоронного підприємства завжди є кваліфіковані юристи, які допоможуть вам в укладенні договору і дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Скориставшись послугами фізичної охорони, ви попередите можливі незаконні проникнення на територію вашого підприємства, збережете своє майно, захистите життя і здоров’я своїх співробітників і своє власне. Адже, лише відчуваючи себе в абсолютній безпеці, ваш персонал зможе продуктивно працювати і примножувати капітал вашої компанії.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua