Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

YES: безпека найвищого класу

З 11 по 14 вересня в столиці відбулася одинадцята щорічна зустріч Ялтинської Європейської стратегії. Організатори міжнародного форуму довірили питання охорони та безпеки одній з провідних столичних охоронних компаній – Холдингу охоронних підприємств «Шериф».

Ялтинська європейська стратегія (YES) по праву вважається найбільшим у Східній Європі публічним майданчиком, де обговорюються глобальні проблеми між Європейським Союзом, Україною, Росією та іншими країнами. Для обміну думками про європейські перспективи на запрошення бізнесмена і філантропа Віктора Пінчука в Україну приїжджають діючі керівники Євросоюзу, бізнесмени та громадські діячі.

Всі попередні десять років представницький саміт збирався в Лівадійському палаці Ялти. У нинішньому році відкритий форум проводили в Києві в «Мистецькому арсеналі», що зовсім не завадило щорічним зборам обговорити найважливіші питання майбутнього нашої країни та її відносин з міжнародним співтовариством. На порядку денному, як завжди, була багатогранна і актуальна тема – «Нова Україна, нова Європа, новий світ: розвиток і захист».

Враховуючи рівень заходу, організатори зустрічі висунули безкомпромісні вимоги до партнера з безпеки: забезпечити безпеку гостей повинні охоронці найвищого професійного класу зі знанням англійської мови. Відмінна фізична підготовка, інтелігентний зовнішній вигляд, комунікабельність співробітників служби безпеки – ці умови навіть не обговорювалися, оскільки формат заходу іншого й не припускав.

Холдинг охоронних підприємств «Шериф» виправдав усі очікування. Напрацювавши великий досвід в охороні масових заходів міжнародного масштабу, співробітники охоронної компанії «Шериф» прекрасно орієнтуються в потребах організаторів і завжди надають відповідний рівень сервісу. Організатори цінують подібний підхід до справи, оскільки з таких от деталей, як грамотна і професійна охорона заходу, згодом складається загальна картинка вражень про проведені в Україні дні у іноземних гостей – журналістів, дипломатів, президентів.

 

 

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua