Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Як за 500 гривень отримати надійну охорону квартири на все літо?

сигнализация в квартиру

Ви вже замовили путівку в далекі краї або плануєте відвідати родичів в іншому місті, але не знаєте, на кого залишити квартиру? Єдино правильне рішення – поставити квартиру під охорону. Для того щоб ця послуга була ще більш доступною для кожної сім’ї, охоронна компанія «Шериф» підготувала для вас спеціальну літню пропозицію: три місяці охорони всього за 500 гривень.

Ось і настав довгоочікуваний період відпусток, пікніків і дачного життя. Але щось не дає вам з легким серцем виїхати за місто? Зіпсувати відпочинок запросто може банальна тривога за свою квартиру, адже всі прекрасно знають, що літо – це улюблена пора для квартирних злодіїв.

На жаль, багато громадян створюють для себе ілюзорність безпеки, використовуючи лише пасивні засоби захисту майна. Вони ставлять броньовані двері, решітки на вікнах, купують кодові замки, проте жодна ця річ (ні вони в комплексі) не може гарантувати повний та безапеляційний захист від домушників. Сучасні квартирні злодії пішли далеко вперед від своїх старших товаришів, і з майстерною легкістю здатні обійти всі ці перешкоди за кілька хвилин, маючи в своєму арсеналі набори різних інструментів і «професійних» вивертів.

Розраховувати на сусідів і родичів теж не доводиться. Ви ж прекрасно розумієте, що подбати про цілість і збереження вашого майна вони не зможуть. Максимум – це полити квіти і забрати кореспонденцію. Так що єдиним надійним способом, що забезпечує реальний захист майна, донині залишається охоронна сигналізація для квартири.

Працюючи цілодобово, навіть при тимчасовому відключенні електроенергії, охоронна сигналізація ефективно протистоїть злочинцям за рахунок надійності передачі тривожного сигналу і оперативної реакції на нього. Як тільки злодії зроблять спробу забратися у вашу квартиру, спрацюють спеціальні датчики і на пульт охорони надійде сигнал тривоги. За адресою тут же виїжджає група мобільного реагування охоронної компанії. Підготовлені співробітники охорони затримають зловмисників і передадуть їх правоохоронцям. Так що в цілості залишаться і ваші цінності, і ваші нерви.

Підключити квартиру до пультової охорони зараз простіше простого, і це не так дорого, як думає багато хто, особливо, коли йдеться про психологічний комфорт і матеріальне благополуччя родини. Рахуйте самі: в середньому абонентська плата за пультової охорону становить 200 гривень на місяць, а середній збиток від квартирної крадіжки коливається від 40 до 80 тисяч гривень. Виходить, що, трапившись, одна крадіжка по грошах перекриває можливі 20 років професійної охорони квартири.

Хочете, щоб ваше літо пройшло без зайвого занепокоєння і нервових зривів? Холдинг охоронних підприємств «Шериф» готовий забезпечити вам спокійне літо. Скористайтеся нашою спеціальною акційною пропозицією: при підключенні охоронної сигналізації влітку ви отримуєте 3 місяці охорони всього за 500 гривень.

Не варто чекати, поки ваша квартира опиниться під пильною увагою домушників. Не дайте злодіям шанс, скористайтеся акційною пропозицією вже зараз!

Оформляйте заявку на підключення охоронної сигналізації з 1 червня по 15 липня і беріть участь в акції «3 місяці охорони за 500 грн». Деталі акції уточнюйте за телефоном 044-500-84-07.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua