Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

ЗУСТРІЧАЮТЬ ПО ОДЯГУ, А ПРОВОДЖАЮТЬ ПО …

Корпоративна культура підприємств

90% охоронних підприємств на сьогоднішній день одягають своїх співробітників практично ідентично. Їх форма мало чим відрізняється одна від одної. Особливо популярні наразі два види такого одягу:

  • костюм люкс чорного кольору
  • костюм титан чорного кольору
  • камуфляж (зелений, синій)

Логічно, що така форма не в змозі виділити окремо взяте підприємство серед всієї маси охоронних фірм. Дуже мала кількість їх може похизуватися досягненнями в області її різноманітності. Однак існує ще одна не менш важлива причина необхідності модернізації форменого одягу – її зручність та функціональність. Це перша вимога, якій повинен відповідати спецодяг для охоронних структур. Ніщо не повинно заважати і відволікати співробітника, котрий забезпечує безпеку і охорону від виконання своїх обов’язків. Форма повинна відповідати специфіці об’єкта, на якому працює охоронник.

І якщо для охорони поля підійде і камуфляж, то зовсім інакша історія вимальовується з офісними центрами, виставками, заходами різноманітного рівня.

Зовнішній вигляд охоронника – це показник відношення керівництва охоронної компанії до клієнтів і персоналу в цілому.

Холдинг охоронних підприємств «Шериф» позиціонується на ринку охоронних послуг як лідер галузі, з найкращим співвідношенням ЦІНА-ЯКІСТЬ. З метою більш чіткого позиціонування у своєму сегменті ринку, команда компанії «Шериф» з березня місяця 2011 року запроваджує нову ексклюзивну форму, котра на сьогоднішній день не має аналогів серед охоронних підприємств Києва, і охоронних підприємств України. Простіше кажучи, завдання – виділитися серед тисячі інших компаній і покинути коло одноманітності красиво, у новій якісній формі.

Спеціально для «Шерифа» було розроблено три види форми, які призначені для різних об’єктів. Розробка по спец заказу виконана в корпоративному кольорі підприємств Холдингу «Шериф» – коричневому. Формений одяг відповідає своїм вимогам, як для офісної охорони, так і для охорони виробничих підприємств.

Забезпечення робітників спецодягом – це обов’язкова і дуже відповідальна частина соціальної програми, і частина колективного договору: підприємство повинно гарантувати персоналу збереження його здоров’я і мінімізацію отримання профзахворювань.

Завдяки сучасним технологіям, спецодяг високого рівня має відмінну зносостійкість, легко піддається видаленню бруду, захищає від дощу, снігу, бруду. Тканина відрізняється гарною формостійкістю, низькою усадкою і стійкістю окрасу, що крім того дозволяє форменому одягу залишатися охайним на вигляд і бути не менш зручним в експлуатації, а колір тканини дозволяє не тільки візуально відобразити корпоративний стиль підприємства, але і вирішити суто практичне завдання – розділити персонал на підрозділи і контролювати виробничу дисципліну. При зустрічі нашого охоронника – його ідентифікація як співробітника «Шериф» повинна бути миттєвою і не повинна викликати сумніви. Додатковим сприянням до такого розпізнавання послужить і нашитий нарукавний шеврон, і нагрудна нашивка з логотипом «Шериф».

Вірогідність наслідування прикладу переходу на унікальну охорону форму, не маючу аналогів, іншими компаніями – вкрай очікувана справа. Але «Шериф» – компанія, яка одна з перших переглянула своє відношення до масової сірості серед охоронних підприємств. Як би грубо то не звучало.

Не дивлячись ні на що, ми готові мінятися і вдосконалюватися для наших клієнтів!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua