Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Як у Києві згадували великого Шекспіра

У 2014 році ми відзначаємо 450 років з дня народження видатного англійського поета і драматурга Вільяма Шекспіра. Урочистості з цього приводу проходять у всьому світі. Україна не стала винятком: у столиці з 29 квітня по 1 червня пройшла виставка сучасного мистецтва «The show within the show». Партнером з безпеки виступив Холдинг охоронних підприємств «Шериф».

У рамках святкування 450-річчя з дня народження Вільяма Шекспіра в Києві провели ряд цікавих культурних подій. Однією з них став виставковий проект «The show within the show», який був показаний на території Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал». Завдяки сучасним художникам відвідувачі виставки змогли по-новому поглянути на життя і творчість легендарного британського драматурга. Його одвічні питання – хаос і порядок, любов і ненависть, влада і покірність – не втрачають актуальності. Особливий сенс люди бачать в них сьогодні, у кризовий період, який переживає нині наша країна і наш народ.

Ось що розповіла про проект генеральний директор НКММК «Мистецький арсенал» Наталія Заболотна: «Наші художники апелюють до універсальних питань, рефреном йде через творчість Шекспіра і в сучасній формі екстрапольовані в експозиції«The show within the show». У ній ми бачимо і відчуваємо резонанс з реаліями нашого часу. Ця виставка не демонструє прямих цитат, але проявляє класичні сюжети і драму в сучасних візуальних кодах, які апелюють до актуального контексту нашого часу з усіма його тривогами і надіями».

Кожна презентована в «Мистецькому арсеналі» виставка – велика й оригінальна культурна подія. Цей захід викликав як завжди непідробний інтерес серед жителів і гостей столиці. Експозиція проекту «The show within the show» складалася з двох частин: «Перевтілення» і «Театр історій». У «Перевтіленні» ми побачили роботи майстрів-лицедіїв, які приховують від публіки свої справжні імена: Apl315, Tenpoint, Іллі Psyfox, Гамлета, Владислава Мамишева-Монро, Франсуази Оз та інших. У «Театрі історій» були представлені роботи понад тридцяти авторів, серед яких Олександр Бабак, Микита Кравцов, Олександр Ройтбурд, Семен Храмцов, Арсен Савадов та інші.

Забезпечити порядок і комфортне проведення часу людей на виставці, а також збереження експозиції робіт сучасних художників – такими були головні завдання для охорони. Співробітники охоронної компанії «Шериф» на високому рівні забезпечили охорону масового заходу, так що нічого не затьмарило вражень та емоцій відвідувачів від знайомства з незвичайним сучасним мистецтвом та прекрасним і вічним Шекспіром.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua