Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Всеукраїнські ігри єдиноборств: вигідне поєднання спорту та шоу

У неділю (18 грудня) відбулася неабияка спортивне подія загальнодержавного масштабу. У книгу спортивних досягнень Україні вписана нова сторінка під назвою «Всеукраїнські ігри єдиноборств» (Ukrainian Combat Games). І як би не критикували організаторів за відсутність широкої рекламної кампанії заходу або розтягненість у часі останньої, кульмінаційної частини – фінальних поєдинків, перші в історії Всеукраїнські ігри єдиноборств відбулися, ставши ще однією яскравою і видовищною подією в спортивному житті країни і зібравши «свого» глядача. Захід проходив під егідою Спортивного комітету України та Державної служби молоді та спорту. Його організатором виступила компанія «SportLab Ukraine», а охоронна компанія «Шериф» стала технічним партнером по безпеці.

Місцем проведення Ігор був обраний торгово-розважальний центр «Термінал» (Льодова арена) в м. Бровари, що під Києвом. З 10 ранку на 4 майданчиках паралельно проводилися відбіркові бої з 8 видів оригінальних і видовищних єдиноборств: ушу, муай-тай, кікбоксінг, панкратіон, боротьба на поясах Алиш, боротьба самбо, сумо, джиу-джитсу. У змаганнях брали участь 128 бійців з усієї України, серед яких майстри спорту, чемпіони світу, Європи та України, учасники Всесвітніх Ігор Єдиноборств 2010 року, тобто кращі з кращих!

Приємно відзначити, що в число 16-ти найбільш рейтингових спортсменів, які представляли панкратіон, увійшли четверо представників охоронної компанії «Шериф»: Ігор Прокопенко (80 кг), Олександр Домбровський (80 кг), Сергій Руденко (70 кг), Олексій Олійник ( 70 кг).

Всеукраїнські Ігри Єдиноборств об’єднали і офіційні змагання, і видовищне шоу. Найбільшу кількість глядачів зібрали саме розважальна програма – яскраве спортивне шоу з показовими виступами, яким супроводжувалося урочисте відкриття Ігор, а також фінальні бої спортсменів.

Завдяки чіткій схемі охорони і скоординованим діям співробітників охоронної компанії «Шериф» захід вдалося провести спокійно і без інцидентів. Що ще раз доводить: якщо за справу беруться професіонали, можна бути впевненим – захід пройде успішно!

Судячи з відгуків уболівальників, ця подія стала для них чимось незвичайним і цікавим, оскільки в одному місці і під одним дахом були зібрані виключно оригінальні і видовищні бойові мистецтва, які рідко побачиш по телевізору. А тут все відбувалося наживо, та ще й на високому професійному рівні, так що емоцій і вражень – на рік вперед.

Крім того, важливо відзначити, що проект Ukrainian Combat Games покликаний популяризувати спорт та здоровий спосіб життя серед молоді. Тому є надія, що перші Ігри не стануть останніми, і з часом будуть популярною і довгоочікуваною спортивною подією в Україні.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua