Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«ШЕРИФ» охороняв перший матч нового сезону Всесвітньої серії боксу

16 листопада 2013 відбувся перший матч четвертого сезону Всесвітньої серії боксу (WSB), в якому «Українські отамани» перемогли команду «Американські нокаути». Бої пройшли в столичному Палаці спорту. Безпеку заходу забезпечив Холдинг охоронних підприємств «Шериф».

Матч між українцями та американцями зібрав безліч любителів боксу. Повітря навколо рингу було буквально наелектризоване: суперники зійшлися серйозні. Очікування уболівальників щодо цікавих і видовищних боїв виправдалися на всі 100 %. Як і очікування організаторів спортивного шоу стосовно чіткої, злагодженої і грамотної роботи команди Холдингу охоронних підприємств «Шериф» на заході такого формату.

Професійний підхід компанії «Шериф» до охорони масових заходів формувався роками, тому і рівень відповідальності у цій справі у компанії найвищий. Хоча докладати свої навички і знання в буквальному сенсі охоронцям не довелося – захід пройшов без інцидентів і конфліктів. Якщо не рахувати тих, що відбувалися безпосередньо в рингу … А там упродовж вечора зустрілися десять спортсменів.

Перший бій цього вечора виявився виставковим, адже ще напередодні стало відомо, що у ваговій категорії до 52 кг американцям зараховано технічну поразку, оскільки вони порушили формальності і не заявили ЕрросаКарреро. Хоча в поєдинку з нашим ДенисомШкарубою судді віддали перемогу за очками Карреро.

Потім Павло Іщенко (60 кг) буквально виніс з рингу БаходіржонаСултонова, а слідом Денис Лазарєв (69 кг) також без проблем здолав НодіраКасимова. У двох заключних боях вечора Олександр Ганзуля (81 кг) достроково переміг Ентоні Кемпбела (суперник відмовився від продовження поєдинку перед четвертим раундом) , а в протистоянні суперважковаговиків Ростислав Архипенко програв за очками МохаммедуСалах.

Підсумковий рахунок матчу – 4:1 на користь української команди. Нагадаємо, що зірки минулого сезону ” Отаманів ” Олександр Усик і Василь Ломаченко перейшли в професійний бокс. У минулому, дебютному для себе сезоні в WSB, «Отамани» дійшли до фіналу, де поступилися своїм суперникам з казахської команди «AstanaArlans».

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua