Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Можливість вкрасти створює крадія

Як часто, облаштовуючи своє житло, ми з усіх сил турбуємося про добротний ремонт та модний інтер`єр. Витрачаємо купу грошей та часу на придбання різноманітної техніки. І все заради затишку та комфорту. А тепер уявіть ваші емоції, коли в один прекрасний день усі старання перекреслить одна-єдина неприємність – візит крадія. Тоді вже буде пізно оплакувати своє багатство, «нажите непомірною працею». Що ж, варто було наперед подумати про такий важливий та серйозний аспект, як охорона квартири.

Говорячи мовою спеціалістів у галузі охорони, кожен об`єкт має свою вразливість, тобто ступінь незахищеності до дії порушників. Квартира – не виняток, адже у будь-якій з них є потенційні місця проникнення зловмисників.

Отже, при аналізі вразливості квартири, в першу чергу варто враховувати, на якому поверсі вона розташована. Найбільш уподобані грабіжниками нижні та верхні поверхи, куди, маючи хоча б мінімальну спритність, може пробратися навіть і недосвідчений крадій. Але у власників квартир, розташованих на середніх поверхах, немає приводу розслаблятися – окрім двері, як найбільш вірогідного місця для проникнення зловмисників, є ще й інші, у вигляді суміжних балконів та вікон. В цьому випадку усе залежить від конфігурації самої будівлі.

До речі, думка про те, що пластикові вікна, окрім гарної шумо- та теплоізоляції, можуть бути ще й перешкодою для крадіїв, помилкове. Непоодинокі випадки квартирних крадіжок доводять: вони менш безпечні, аніж звичайні конструкції, оскільки люди обізнані відчиняють їх за декілька секунд.

Що ж, самостійно вирішити проблему забезпечення безпеки вашої квартири вам навряд чи вдасться, тому необхідно звертатися до спеціалістів охоронної фірми, яка позитивно зарекомендувала себе на ринку охоронних послуг. В іншому випадку, ви просто викинете гроші на вітер.

Першочергове завдання, яке стоїть перед гарними спеціалістами – зробити максимально об`єктивний аналіз вразливості квартири, враховуючи усі слабкі місця та потенційні загрози, а також недоліки в уже існуючій системі охорони. Кожний з цих етапів є важливим та необхідним у процесі створення ефективної системи охорони.

Як бачимо, аналіз вразливості будь-якого об`єкту, в тому числі і квартири – це не просто укладання схеми об`єкту та розстановка датчиків сигналізації, а питання куди більш серйозне та відповідальне. Шкода, що не всі компанії, які надають послуги охорони, поділяють цю думку.

Чимало з них, керуючись бажанням заробити, продають людям просто «відчуття» безпеки, видаючи за нього часто фіктивні послуги. Простий приклад. Нині існує багато так званих охоронних фірм, штат співробітників яких не нараховує і десятка осіб. Щоби хоч якось закріпитися на ринку, вони змушені ігнорувати елементарні норми технічної безпеки об`єкта. Ці фірми пропонують клієнтам мінімальний набір технічних засобів охорони для встановлення. Є приклади, коли ставиться «під охорону» квартира, де є один-єдиний датчик охоронної сигналізації для вхідної двері. Ось він – рай для крадіїв, у той час як власник квартири переконаний, що його житло знаходиться під надійним спостереженням охоронної структури. Так от, для професіонала не важко підібрати відмичку і потрапити всередину приміщення. Так, спрацює охоронна сигналізація, за сигналом тривоги на об’єкт приїде група мобільного реагування, але, не знайшовши слідів злому, благополучно поїде. Тим часом у злодія буде цілком достатньо часу для того, щоб знайти цінності, і сховатися з ними з очей геть знову ж таки через двері. Так, за сигналом знову приїде наряд, а злочинця і слід прохолов. Ось вам і розплата за дешеву послугу!

Важливо розуміти: для того, щоб створити ефективну систему охорони квартири, аналіз вразливості просто необхідний. Провівши його, далі розробляється найкращий варіант системи охорони для конкретного об’єкта.

Якщо підходити до охорони квартири комплексно, то, мабуть, починати слід з установки домофона як автономної системи доступу. Його наявність допоможе визначити, хто стукає в ваші двері, і яка мета візиту гостя. І дуже часто домофон виступає своєрідним кордоном між господарем квартири і зловмисниками.

У випадку, коли якісь підозрілі люди під важливим приводом все-таки потрапили в приміщення, і ви передчуваєте недобре, то допомогти в такій ситуації зможе тривожна кнопка, на сигнал якої приїде група мобільного реагування. Тривожні кнопки бувають як стаціонарні, так і у вигляді брелоків, – в будь-якому випадку, зробивши непомітне натиснення і пославши сигнал тривоги, ви перестрахуєтеся в потенційно небезпечній ситуації.

Бувають ситуації, коли потрібно убезпечити житло або майно не від зовнішніх зловмисників, а від персоналу, який працює у вашому домі. Зараз багато ділових людей не можуть приділяти достатньо уваги ні веденню домашнього господарства, ні дітям, тому вдаються до послуг нянь і економок. Ясна річ, без довіри в цих питаннях не обійтися, але, коли на душі неспокійно, простежити, що робить ваш домашній персонал, поки ви на роботі, оцінити обстановку і в потрібний момент відреагувати допоможе установка системи відеоспостереження.

Якщо системи відеоспостереження та контролю доступу є попереджуючими технічними засобами безпеки, то охоронна сигналізація і тривожна кнопка – це ті засоби, які допомагають реагувати на будь-яку ситуацію.

За затребуваністю серед населення лідируючу позицію займає саме послуга з установки охоронної сигналізації, оскільки багато хто вважає і вельми правильно, що охороною житла повинні займатися професіонали, і це краще, ніж довірити догляд за квартирою бабусі-сусідці. Чималим попитом користуються також домофон і системи відеоспостереження. Далі за популярністю йде установка тривожної кнопки.

А ви впевнені, що ваш будинок – ваша фортеця? Сумніваєтеся? Тоді хто, як не ви, можете зробити його максимально неприступним для непроханих гостей і комфортним для себе і своїх близьких. Потрібне лише ваше бажання, далі – справа рук професіоналів Холдингу охоронних підприємств «Шериф»!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua