Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Команда «Шерифа» грає в новому сезоні футбольної Бізнес Ліги

30 жовтня відбулося жеребкування учасників 16-го турніру з футболу, який проводить Асоціація Бізнес Футболу України. Команда Холдингу охоронних підприємств «Шериф», як і минулого року, гратиме у Лізі «D» – найбільш популярній Лізі серед аматорських команд з футболу. І розраховує в новому сезоні увійти до трійки призерів турніру.

Другий рік поспіль Холдинг охоронних підприємств «Шериф» бере активну участь у спортивному житті Асоціації Бізнес Футболу України. По-перше, охоронна компанія «Шериф» є партнером з безпеки на матчах Бізнес Ліги, а також охороняє учасників і гостей усіх офіційних заходів об’єднання. А ,по-друге, «Шериф» створив власну футбольну команду, яка минулого року приєдналася до великої футбольної сім’ї столичних компаній.

«Шериф» і спорт завжди йдуть разом, – стверджує генеральний директор компанії Дмитро Стрижов. – Ми з великим задоволенням беремо участь у спортивних змаганнях, які проходять у столиці. І з великим інтересом, як охоронна структура, ставимося до пропозицій про співпрацю на масових заходах спортивного характеру.

Наприкінці жовтня в Києві офіційно стартував новий сезон футбольної Бізнес Ліги. Команда Холдингу охоронних підприємств «Шериф» виступає в популярній Лізі «D», де грає найбільша кількість столичних аматорських команд з футболу, а саме 52. За словами капітана команди «Шериф» Артема Кураша, рівень команд різний. Але шерифівці готові поборотися за призові місця, нехай навіть з найсильнішими суперниками.

Команда «Шериф» ставить перед собою найамбітніші цілі і налаштована тільки на призові місця. Як капітан команди, я впевнений, що ми можемо поборотися і за 1-е місце, оскільки в цьому сезоні наша команда посилилася новими гравцями і готова грати з будь-якими суперниками, – впевнений Артем Кураш.

Перший матч у новому сезоні «Шериф» зіграє 10 листопада 2013 року. Хлопці зустрінуться на полі з командою «Профрембуд».

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua