Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

У Києві пройшов чемпіонат світу зі спортивних танців

Безпрецедентна для нашої країни подія відбулася у ці вихідні (10-11 грудня) в столичному Палаці спорту. Київ ще не бачив такої кількості чудових танцюристів зі всієї земної кулі! Справа в тому, що саме столиці України цього року випала честь приймати чемпіонат світу зі спортивних танців, який зібрав близько трьох тисяч учасників з 40 країн світу з 5 континентів. Щоб це масштабний масовий захід пройшов на найвищому рівні, як того вимагає його міжнародний статус, подбати про питання охорони та безпеки організатори довірили Холдингу охоронних підприємств “Шериф”.

За словами президента асоціації спортивного танцю України Станіслава Влоха, право приймати такий престижний турнір Україна отримала тоді, коли в неї повірили, адже багато українських спортсменів за останні роки стали показувати високі результати на різноманітних змаганнях. І тепер нашій країні випала честь проводити в себе не тільки чемпіонат світу з 10 танців серед аматорів, а й ЧС серед професіоналів, який прийматиме також Київ, але вже в 2014 році.

Що й говорити, нинішній чемпіонат пройшов на найвищому рівні. Але лише окремі люди знають, скільки сил і ресурсів було потрібно для того, щоб цей захід залишив виключно приємні спогади – щоб учасники відчували себе комфортно, а глядачі і гості цього свята краси і грації побачили яскраве і незабутнє шоу.

Без перебільшення великий вклад в організацію та проведення чемпіонату зробив партнер по безпеці – Холдинг охоронних підприємств “Шериф”. На співробітників охоронної компанії були покладені функції по забезпеченню охорони заходу і безпеки його гостей: контроль квитків і організація пропускного режиму, дотримання правопорядку на території Палацу спорту і по периметру паркету, де безпосередньо виступали пари, охорона сектора для VIP-гостей, супровід запрошених зірок турніру. Солідний досвід роботи з охорони масових заходів – розробка оптимальної схеми охорони, професійні навички, знання персоналом охорони іноземної мови та тактовна поведінка в спірних ситуаціях – все це дозволило уникнути різного роду інцидентів і додало міжнародному турніру ще більш високого статусу в очах іноземних учасників і гостей.

Як розповів начальник служби охорони компанії «Шериф», протягом двох днів проведення світового чемпіонату співробітники охорони виявили близько двохсот випадків махінації з вхідними квитками. «Люди примудрялися підробляти не тільки вхідні квитки, але і картки учасників. Ми зафіксували факти, коли учасники передавали свої картки іншим, хоч це й заборонено правилами. Було багато й таких, хто намагався потрапити на захід за посвідченнями високопоставлених осіб. Долучитися до прекрасного пробували і громадяни в нетверезому стані. Ясна річ, у цьому прагненні їм було відмовлено. Затримано і чимало глядачів, які намагалися пронести в зал алкоголь, акуратно маскуючи його під габаритні зимові речі », – повідомив керівник охорони.

Організатори заходу залишилися задоволені співпрацею з «Шерифом», оскільки компанія в черговий раз підтвердила – вона є надійним партнером, якому можна довірити завдання будь-якої складності і його виконання буде гарантовано на вищому рівні.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua