Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Послуги з пультової охорони від «Шерифа»: нам довіряють

Сьогодні десятки київських фірм декларують клієнтам свою готовність надати послугу з пультової охорони об’єктів, яка полягає у проектуванні та встановленні охоронної, пожежної чи тривожної сигналізації, а також подальше обслуговування об’єкта, підключеного до пульту централізованого спостереження. Чи буде ця послуга якісною і надійною, як на це розраховує замовник, залежить від декількох важливих аспектів:

  • наявності у фірми власного пульта централізованого спостереження,
  • надійності каналів передачі інформації,
  • оперативності групи мобільного реагування;

Якщо ці базові пункти дотримані, є гарантія того, що послуга з пультової охорони буде надана на досить високому рівні. Але є ряд переваг, які все-таки будуть вигідно відрізняти конкретну охоронну компанію серед інших. Як, наприклад, відрізняють Холдинг охоронних підприємств “Шериф”.

Наша охоронна компанія динамічно розвиває цей напрямок діяльності, надаючи послугу з пультової охорони для власників приватних домоволодінь, офісних і складських приміщень, торгових площ та інших об’єктів, щомісяця розширюючи коло абонентів. Ефективність і доступність – ось, що, на наш погляд, цінують люди в цій послузі. Підходячи до кожного клієнта індивідуально, як при першому знайомстві з компанією, так і в процесі подальшого обслуговування, нашим кредо залишається турбота про потреби клієнта.

На сьогоднішній день пультова охорона від «Шерифа» – це велика мережа покриття сигналу по місту, причому він передається на пульт централізованого спостереження по декільком каналам. Це дозволяє уникнути проблем зі зв’язком, які виникають при раптовому відключенні електрики або обрізки телефонного кабелю.

Щоб домогтися максимальної оперативності груп мобільного реагування та уникнути форс-мажорних ситуацій, оскільки Київ – місто велике, – кілька провідних охоронних компаній столиці вирішили об’єднати зусилля. Таким чином, завдяки взаємодії наших власних і патрульних машин компаній-партнерів, вдається в найкоротші терміни прибути на об’єкт за сигналом тривоги. Буває, що вони прибувають за потрібною адресою буквально з різницею в півхвилини, але клієнт від такого страхування лише виграє. Важливу роль тут відіграє технічний стан автомобілів. Погодьтеся, буде прикро, якщо по дорозі машина зламається. Тому автопарк наших спецавтомобілів складається виключно з нових машин, що мінімізує таку ймовірність. Надійність і оперативність – ось, що повинно характеризувати якісну послугу з пультової охорони об’єкта, і ми дотримуємося цього правила.

Про те, що по тривозі приїхала саме група мобільного реагування охоронної компанії «Шериф» красномовно скажуть, як розпізнавальні знаки на автомобілі, так і уніформа наших співробітників з емблемою компанії у вигляді шерифівського значка.

До складу групи мобільного реагування входять три спеціально навчених співробітника. Підготовка всіх бійців цього елітного підрозділу проходить на базі нашого власного тренувального центру. Тут під керівництвом досвідчених тренерів (чемпіонів, призерів всеукраїнських та міжнародних змагань) співробітники охорони вдосконалюють свою фізичну підготовку, підвищують майстерність ведення бою і відточують навички володіння спеціальними засобами захисту. І все це здійснюється на основі древнього, колись Олімпійського, видовищного та мужнього виду спорту – панкратіону. Увібравши в себе кращі техніки боротьби, кулачного бою, боксу та східних єдиноборств, панкратіон сьогодні є універсальним для підготовки умілих бійців. Не дарма про панкратіонників кажуть: це той, хто бореться краще, ніж боксер, а б’ється краще, ніж борець. І справді, прикладний панкратіон є найбільш ефективною системою протидії озброєному і неозброєному супротивникові. Ось тому в правоохоронних органах обирають цей вид спорту, як базовий для підготовки своїх співробітників. З числа позавідомчих охоронних структур компанія «Шериф» – перша, хто оцінив всі переваги універсальної підготовки бійців на основі саме цього виду єдиноборств, і може пишатися їх рівнем фізичної підготовки.

Якщо замовнику потрібно поставити «під охорону» будинок, квартиру або гараж, то зробити це можна в короткі терміни. Комплекс охоронних заходів завжди починається з аналізу уразливості об’єкта. Для цього в структурі компанії, крім, безпосередньо, співробітників диспетчерської служби, які цілодобово моніторять ситуацію за пультом спостереження, існує окремий підрозділ – технічний відділ. Його фахівці займаються впровадженням технічних рішень з охорони об’єктів, зокрема систем охоронної і тривожної сигналізації. Їх завдання – поєднати побажання замовника з вимогами до безпеки об’єкту. Тому, перш ніж узяти об’єкт на обслуговування, інженери проводять обстеження та аналіз його технічної укріпленості, цікавляться побажаннями замовника щодо проектування та монтажу необхідної технічної системи безпеки. Буде це охоронна або тривожна сигналізація, а, може, й більш складна система безпеки, яка об’єднує фізичну охорону, відеоконтроль, систему контролю доступу – вирішує наш замовник, виходячи зі свого бюджету на охорону. Наше завдання – дати експертну оцінку та рекомендації щодо покращення рівня захисту об’єкта, а також з питань оптимізації витрат на охорону, і забезпечити клієнта якісною послугою.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua